12.10.2011, 18:25

На Рівненщині загинув тракторист ШЕУ

Нещасний випадок стався з чоловіком під час накачування в польових умовах колеса.
Нещасний випадок із смертельним наслідком стався з трактористом комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг управління житлово-комунального господарства, що знаходиться в Рівному.

На місце події виїжджав т.в.о. начальника Управління Держгірпромнагляду по Рівненській області Онищук І.О. та головний державний інспектор відділу розслідувань нещасних випадків Токарень Н.С.

Попередньо встановлено, що під час накачування в польових умовах колеса, на шасі бітумоварки, від пересувного поршневого компресора, відбулось руйнування колесного диску, частинами якого був смертельно травмований працівник даного підприємства.

Манометр, який дозволяв би контролювати тиск повітря в шині, був відсутній, тому, ймовірно, причиною руйнування диску є підвищення гранично допустимого тиску, а також незадовільний технічний стан даного диску та кріплень.

Наказом Управління створено комісію із спеціального розслідування нещасного випадку, яка з’ясує обставини та причини загибелі робітника. В ході розслідування позапланово буде проведено оперативну перевірку стану охорони праці та промислової безпеки в Рівненському шляхово-експлуатаційному управлінні.