Рівненська "Ненормальна" завоювала чернігівську публіку [Фото+Відео]
За словами актриси, організатори фестивалю палко запрошували рівненський драмтеатр на гастролі до Чернігова та області.
- Сказали, що ми нашою "Ненормальною" забезпечили собі глядача на три роки вперед! - з посмішкою ділиться Вікторія.
Про секрети сімейного щастя — від мегатворчої родини учасника гурту "OT VINTA" Віктора Пилипчука та актриси Рівненського облмуздрамтеатру Вікторії Клєщенко-Пилипчук
Нагадаємо, режисер-постановник вистави за авторством Н. Птушкіна "Ненормальна" - народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Володимир Петрів.
У рівненському театрі — всесвітньовідома прем’єра
"Ненормальна" - це історія кохання, яка розповідає про один день з життя двох людей. ВІН і ВОНА — головні і єдині герої прем'єрної вистави "Ненормальна". Сповнена хвилюючих, місцями пікантних моментів, лірична пригода двох до того незнайомих людей переплетена з пристрастю і розпачем. За один день, проведений разом, герої у споминах переглядають усе своє життя. “Ви ненормальна!” — вигукує ВІН, вражений непристойною пропозицією і вкрай дивною поведінкою незнайомки на початку вистави і визнає власну ненормальність у фіналі.
Виконавці ролей: Він - В'ячеслав Давидюк, Вона — Вікторія Клєщенко-Пилипчук.
У VІІ Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької брали участь театри Києва, Луганська, Сум, білоруського Гомеля та ін.
Вже сьогодні-завтра стануть відомі результати, про які портал OGO.ua обов'язково повідомить своїх читачів.
Маємо надію, що старання та талант представників рівненського театру заслужено оцінять.
Музика з вистави:

Володимир Петрів, Вікторія Клєщенко-Пилипчук, "Ненормальна", вистава, драмтеатр
Збив дівчину та зник з місця аварії:на Рівненщині розшукали мотоцикліста

ДТП сталася вчора, 24 квітня, близько 20:40 у Дубно на вулиці Грушевського.
переглядів: 14
Знай наших: рівненський самбіст став чемпіоном Європи

22-24 квітня у місті Ларнака (Кіпр) проходить Чемпіонат Європи з боротьби самбо серед дорослих спортсменів.
переглядів: 46
У Рівному шукають донорів крові: які групи найбільш затребувані

Медичні працівники також нагадують: перед донацією важливо правильно підготуватися, адже харчування, вживання алкоголю чи ліків можуть вплинути на якість крові.
переглядів: 68
«З вірою в майбутнє»: у Рівному стартує благодійний марафон на підтримку дітей

ХХХ Благодійний марафон «З вірою в майбутнє» відбудеться з 30 квітня по 11 травня у Палаці дітей та молоді м. Рівне. З цього приводу відбулася пресконференція.
переглядів: 135
ВІДЕО: рівненські рятувальники борються з масовими пожежами сухостою

Знову за минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували аж дев'ять пожеж на відкритих територіях.
переглядів: 133