15.12.2011, 15:12

У Рівному Олександр Харват презентував фотоверсію Пересопниці [+Фото]

Відомий рівненський фотохудожник та видавець Олександр Харват презентував набір листівок "Пересопниця – Батьківщина української Першокниги". У новому проекті зібрані кращі фото Пересопниці та культурно-археологічного комплексу.
Фотохудожник Олександр Харват продовжує популяризувати історію та культурні пам’ятки Рівненщини. Вслід за проектами "100 святинь Великої Волині" та "Рівне. На європейських перехрестях" він презентував добірку листівок "Пересопниця – Батьківщина української Першокниги".— Цьогоріч чимало було зроблено для розвитку вотчини найвідомішої книги України. Побудовано чимало пам'яток, зібрані археологічні експонати, — зауважив Олександр Харват. — Все зроблене — тепер треба більше розповідати про Пересопницю усьому світу.Проект вміщує 18 листівок, де зафіксовані краєвиди та цікаві моменти буднів музею та села. Їх митець зробив під час численних відвідин Пересопниці.— Насправді про наш музей знають добре тільки на Рівненщині, — розповів директор культурно-археологічного центру "Пересопниця" Микола Федоришин. — А в Україні нам ще треба його популяризувати та запрошувати туристів. Тому саме такі проекти як "Пересопниця – Батьківщина української Першокниги" найкраще допомагають це робити.
Знайти листівки вже можна у "Пересопниці" та рівненських книгарнях. А вже у наступному році Олександр Харват планує видати повноцінний фотоальбом, присвячений Першокнизі.

Щасливе Рівне