Дорожній рейд: траса — чиста, у місті — сніг [Фото+Відео]
Такий стан дороги на всій протяжності Луцької траси, аж до кордону з Волинською областю. І в напрямку Млинова, принаймні до села Дядьковичі (далі просто не поїхали).

Зовсім інша ситуація у Рівному. Сьогодні ми вирішили змінити маршрут і проїхати вулицями: Млинівська, Князя Володимира, Княгині Ольги і Степана Бандери. Далі - по порядку.
Млинівська, схоже, з часу випадіння снігу дорожньої техніки не бачила взагалі.

Попри те, що постійно завантажена пасажирським (окрім кількох міських, через Млинівську йдуть приміські маршрутки на залізничний вокзал), вантажним (у районі Млинівської багато баз та складів) та приватним траспортом.
Така ж ситуація в районі Золотієва.

На Князя Володимира дорога просто слизька, гальма тут не допомагають зовсім. На дорозі сніжна "каша".

Па перехресті вулиць Князя Володимира та Міцкевича видно, що вулиці Міцкевича і Гагаріна чистили. Але в напрямку до педінституту і до ПДМу дорога так само слизька і засніжена.
Попри те, що начальник міського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг Віктор Климук у понеділок розповідав журналістам, що вулицю Княгині Ольги прибирають вночі. На цій вулиці сьогодні вранці сніжне місиво лежить неприбране. Враховуючи те, що сьогодні вночі і вчора ввечері сильного снігу не було, можна зробити висновок, що її сьогодні вночі не прибирали.


Щоправда, їхати цією вулицею можна більш-менш спокійно. Попри деяку засніженість, авто їде по асфальту - льоду немає.
А от на Степана Бандери, як каже редактор нашого порталу - "печалька".
По-перше: затори.

По-друге: лежить сніг. По-третє: дуже слизько.
Однак така ситуація не на всій протяжності вулиці. Починаючи десь від "Рівнеоблводоканалу", дорога прочищена і посипана піщаною сумішшю.

Також майже ідеально чиста вулиця Соборна від самого початку і аж до будинку офіцерів в районі пивзаводу. Почищені також вулиця Київська та Чорновола.
На нашу електронну пошту вже надійшли перші фото вулиць Рівного з коментарями і навіть цілі статті. Пропонуємо вашій увазі без скорочень і коментарів - читайте:
Зимові дороги Рівнещини: рейд з коляскою
Зимові дороги Рівного: дорогою на роботу
Зимові дороги Рівного: центр міста
Портал OGO.ua й надалі слідкуватиме за якістю роботи комунальних і дорожніх служб. Якщо у вас є фото чи відео про стан доріг у районах області і на вулицях Рівного - надсилайте на електронну адресу: dorogu.rivnogo@gmail.com

На Рівненщині затримали чоловіка з наркотиками: поліція закликає повідомляти про злочини

У Сарнах поліцейські затримали 21-річного чоловіка з наркотичними речовинами. Під час поверхневої перевірки у нього виявили лампу з нашаруванням та згорток з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну.
переглядів: 44
У Рівному відкрили Центр захисту прав дитини

У Рівному на вулиці Яворницького, 53, у приміщенні колишнього районного центру зайнятості, відкрився Центр захисту прав дитини в Рівненській області.
переглядів: 77
Герої повертаються додому: 21 березня Рівне зустріне кортеж "На щиті"

Сьогодні, 21 березня, додому повертаються Герої. Траурний кортеж "На щиті" їхатиме сьогодні до сусідньої області через Рівне з боку Дубна.
переглядів: 211
На Рівненщині чоловік напідпитку викрав авто та гроші, поки допомагав у полі

Подія, що більше нагадує сюжет фільму, сталася 19 березня у селі Застав’я на Кореччині.
переглядів: 142
У Рівному облаштовують стоянку біля кладовища

Поблизу Басівкутського кладовища у Рівному розпочалися роботи з облаштування зручної стоянки для відвідувачів.
переглядів: 183