20.01.2012, 13:05

У Рівному студенти РДГУ влаштували "Козацькі забави" [+Відео]

Вісімдесят майбутніх вчителів фізкультури в змаганнях доводили свою козацьку сприть - штовхалися, збивали шапки та боролися на списах. Не залишили байдужими командні поєдинки як вболівальників так уже й знаних козаків.
Вісімдесят майбутніх учителів фізкультури зійшлися в козацьких змаганнях. Кажуть, сьогодні морозом їх не злякаєш. А все завдяки командній грі. Весело і вболівальникам. Козацькі забави їм неабияк до вподоби.

Парубки змагаються в чотирьох конкурсах - штовхаються, збивають один одному шапки, ще й умовними списами борються. Змагання під назвою "Сходження лава на лаву" - головне. За його результатами і визначать переможців.

Підтримати молодих, завітали вже козаки зі стажем. Визнають, хлопці у всіх конкурсах проявляють себе якнайкраще. Тож вони за майбутнє козацтва спокійні.

Організували "Козацькі забави" обласна козацька федерація "Спас" та РДГУ. Зокрема, в університеті подібні конкурси проводять не вперше. Змагання покликані популяризувати козацькі традиції серед студентства, кажуть організатори.Кубок першості здобула команда жовтих. Інші ж учасники окрім задоволення від змагань отримали ще й солодкі подарунки. Як то кажуть, для підтримки духу козацького.