У Рівному іще на одне ЖКП стало менше
Забрати будинки від приватного жеку — ПП «ВВ» — вирішили депутати Рівненської міської ради. На такий крок їх спонукали численні звернення та скарги мешканців на неякісне надання послуг. Як пояснив депутатам начальник міського управління ЖКГ Іван Гема, ПП «ВВ» заборгувало десятки тисяч гривень міським і приватним підприємствам за послуги з вивезення сміття, за обслуговування ліфтів, має великий борг зі сплати податків.
— Не наша справа, чоу так склалося, але наша справа, що погано експлуатуються будинки. Подібна ситуація виникла іще до Нового року. Тоді ми зустрічалися, і домовились, що дамо йому час до 1 березня виправити ситуацію. Втім, нічого не змінилося. Не можна доводити до того, щоб ситуація стала критичною. Саме тому й вирішили забрати у нього будинки, — пояснив міський голова Рівного Володимир Хомко.
Після цього депутати підтримали проект рішення і більшістю голосів віддали майже три десятки багатоповерхівок на обслуговування ЖКП «Сонячне» та «Західне».
— У нас зараз є ЖЕК ЖБК, є звичайні житлові кооперативи, які нікуди не пішли, є ОСББ, є відомчі будинки і муніципальні ЖКП. Ні одного приватного жеку у місті не буде, — категорично заявив Володимир Хомко.
Інші матеріали до теми:
Звільнені працівники двох рівненських ЖКП недоотримують допомогу з безробіття
ЖКП у Рівному не закривають, а їх будинки вже віддали іншим [+СПИСОК]
Куди звертатися рівнянам після розформування ЖКП?
У Рівному "мертві" ЖКП продовжують обслуговувати будинки

Сарненський район – перший на Рівненщині, де всі громади мають власні ЦНАПи

Усі 11 громад Сарненщини мають власні Центри надання адміністративних послуг.
переглядів: 56
Пораненим воїнам організували відпочинок на природі

У Рівненській області для військових, які проходять лікування в обласному госпіталі ветеранів війни, організували день реабілітації на природі.
переглядів: 81
На Рівненщину евакуювали понад 600 корів із Сумщини

У зв’язку з активізацією російських ракетно-бомбових обстрілів прикордонних населених пунктів Сумської області, до Рівненщини перемістили сільськогосподарські тварини з небезпечних територій.
переглядів: 84
Острозька лікарня отримала допомогу від данського благодійного фонду

КНП "Острозька багатопрофільна лікарня" поповнилася сучасним медичним обладнанням і засобами реабілітації, які надійшли як гуманітарна допомога від данського фонду Bevar Ukraine.
переглядів: 78
За добу вогонь знищив понад 7 гектарів землі

За минулу добу рятувальники ліквідували 10 пожеж, які знищили понад 7 гектарів землі.
переглядів: 108