У Рівному відбулась прем'єра фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" [Фото+Відео]

Словом, квитками на фільм обзавелись або планують більшість свідомих і знаних в місті рівнян. Щасливчикам вдалося потрапити на прем’єру 23 лютого.
— Нещодавно додруковували електронні та плівкові копії фільму, щоб мати змогу показати його більшості. Зараз фільм демонструється винятково в Україні, — зауважив Андрій Суярко. — У перспективі бажання запустити в прокат висловили наші аргентинські колеги, можливо, вдасться організувати покази фільму і у Москві.
Спраглість українців за національним кіно підтверджують не тільки захоплені очі глядачів, а й слова акторів.
— Уже й призабув, коли востаннє знімався в українському кіно. Були різні проекти, зокрема російськомовний серіал "Свати". А цей фільм став чимось новим і дуже цікавим, — зауважив актор Олександр Ігнатуша.

До слова, "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" здобув популярність і в інших містах. Фільм уже зібрав у прокаті понад мільйон гривень. Втім, до окупності витрачених на його виробництво 16 мільйонів, ще далеко. Головне — на українське кіно нині є попит. Питання лише в тому, чи зможуть і захочуть режисери і продюсери використати його.


Житель Рівненського району постане перед судом за зберігання наркотиків з метою збуту

У Рівненському районі завершено досудове розслідування щодо 31-річного жителя села Колоденка, якого підозрюють у зберіганні наркотичних засобів з метою подальшого розповсюдження. За оцінками правоохоронців, вартість вилучених речовин на «чорному ринку» становить близько 100 тисяч гривень.
переглядів: 14
Сьогодні у Рівне прибуде екіпаж місії «На щиті»

Полеглі Герої мають прибути 21 квітня. Орієнтовано час прибуття 16.00.
переглядів: 88
На Рівненщині визначили переможців волейбольних змагань «Шкільні ліги»

У межах обласного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Рівненщині відбулися фінальні волейбольні поєдинки серед учнів. Юні спортсмени продемонстрували згуртованість, силу духу та високий рівень спортивної майстерності.
переглядів: 84
Завтра у деяких мешканців Рівного не буде води: У кого саме?

Завтра, 22 квітня, з 10.00 до 17.00, на деяких вулицях води не буде.
переглядів: 148
На Рівненщині поліція розшукує 42-річну костопільчанку

Тиждень тому, 14 квітня, близько сьомої години ранку жінка пішла з дому у невідомому напрямку та досі не повернулася. До поліції звернулася 70-річна матір.
переглядів: 164