27.02.2012, 13:14

Пілот з Рівненщини отримав орден Богдана Хмельницького [Фото+Відео]

Найкращих та найдосвідченіших військових нагородили у 13 армійському корпусі в День Захисника Вітчизни. Так виходець з Рівненщини, ветеран військової служби Микола Коваль отримав почесний нагрудний знак "Слава і честь" та орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
До Дня Захисника Вітчизни командування 13 армійського корпусу відзначило кращих військових у всіх частинах області. Кращі офіцери, прапорщики, строковики та контрактники отримали грамоти та подяки за високі показники в бойовій та професійній підготовці, сумлінне виконання своїх обов’язків. Відзначили окремо і ветеранів. Так командир 13 армійського корпусу, генерал-майор Сергій Попко за дорученням начальника генерального штабу-Головнокомандувача Збройних сил він вручив ветерану служби, льотчику Миколі Ковалю почесний нагрудний знак "Слава і честь".- Ще одним сюрпризом став указ Президента про нагородження Миколи Леонідовича орденом Богдана Хмельницького, - зауважив Сергій Попко. - Документи про це ми отримали буквально напередодні.Микола Коваль - один із найкращих українських пілотів. Народився у селищі Здолбунів-2. Закінчив вище військове училище в Чернігові.

Микола Леонідович ніс службу у Польщі, Казахстані, Афганістані, Чехословаччині. Кавалер ордена бойового Червоного прапора, двічі ордена Червоної зірки, ордена Леніна. Особисто нагороджений королевою Британії Єлизаветою ІІ. Зараз працює технічним директором аеропорту в Миколаєві.


Щасливе Рівне