Ми у Facebook
06.03.2012, 12:08

Мер Тернополя лежить у психлікарні

Сергія Надала відвезли в психоневрологічну лікарню прямо з радіоефіру у п’ятницю, 2 березня, через проблеми з серцево-судинною системою.
- У п’ятницю я відчув погіршення самопочуття – у мене різко піднявся тиск. Лікарі поклали мене під крапельницю, відтак я поїхав на прямий ефір радіо “Ера”, - розповів телефоном мер у неділю, 4 березня.

Коли в радіостудії йому дали слово - мер затинався, по кілька разів повторяв слова і склади, розповідаючи про пільговиків. Він каже, що зрозумів, що його самопочуття знову погіршується, тож поїхав із ефіру до лікарні.

Міському голові поставили діагноз церебросудинний криз. Зараз він каже, що почувається краще, його стан – стабільний. Однак поки пан Надал залишається в лікарні.

У суботу, 3 березня, в своїй палаті мер вже навіть проводив робочу нараду із профільними заступниками Володимиром Камінським, Владиславом Стемковським, секретарем ради Ігорем Турським та директором КП “Тернопільводоканал” Володимиром Кузьмою, повідомили в прес-службі мерії.

- Ще два-три дні доведеться побути в лікарні, - продовжує мер. - Також лікарі наполягають скасувати політ у Францію в Канни, де Тернополю вручатимуть відзнаку за перемогу в рейтингу інвестиційно привабливих міст. Тож поїде хтось інший з міськради.

До речі, в окремих інтернет-виданнях писали, що мер Тернополя прийшов на радіоефір у нетверезому стані. Сергій Надал називає такі твердження “замовним матеріалом” чи хотіли підвищити рейтинг видання.

- За таку статтю маю повне право звертатись до суду за наклеп, - каже він. - Однак треба буде розібратися з юридичними моментами щодо тієї справи. Цим займуся, коли вже вийду з лікарні.

На правах реклами