20.03.2012, 16:53

А ви знали, що у Рівному є метро? [Анонс]

24 березня пройде “Година в МЕТРО” – оригінальний проект, аналогів якому допоки немає в місті Рівне.
Як розповідають організатори проекту, “Година в МЕТРО” - це платформа для взаємодії літературного і театрального, цікавих книг й майстерності актора, яка стає цікавинкою в культурному житті міста.

На першому заході три актори з рівненських професійних та молодіжних театрів читатимуть для вас уривки з трилогії “Тореадори з Васюківки” – книги радості, щирого сміху і дитинства.

Окрім цього, зазначають учасники проекту, у відвідувачів з’явиться можливість виграти приз від книгарні “Читай”, поставити запитання запрошеним акторам і безпосередньо поспілкуватися з ними за чашкою смачного чаю з печивом.

- Проект стилізований під поїздку в метро, адже побутує думка, що в київському метрополітені читають найбільше з-поміж інших підземок Європи. І саме цю ідею ми заклали як основну в “Годині в МЕТРО”, - поділився ідеєю організатор "Години в МЕТРО" Марк Оплачко.

Отож, вас чекають 24 березня у Молодіжному експериментальному театрі Рівного (м. Рівне, вул. Соборна, 14а, Молодіжний центр). Початок о 17 годині.

Більше інфо про Зустрічі Вконтакте: Година в МЕТРО
Щасливе Рівне