На дорогах Дніпропетровська з'явилися VIP-смуги для чиновників [+Фото]
Смуги з'явились на початку квітня. Над ними висить знак "цеглина", а на самій смузі на асфальті також є напис "смугу не займати".
Смуги організували в самому центрі міста на вузькій вулиці з одностороннім рухом.
При цьому, як правило, ще одна смуга дороги зайнята припаркованими авто, і рух здійснюється лише однією смугю.

Через це в "години пік" на вулиці утворюються величезні затори. На додачу, часто-густо чиновники, для яких виділено окрему смугу, їздять нею проти руху.
Таких смуг для обраних у місті кілька: зокрема, подібні є біля Бабушкінського виконкому та біля будівлі обласного кримінального розшуку на вул. Леніна.

затори, автомобіль, знак, дорожня смуга, центр, VIP, чиновники
У громадах Рівненщини встановили сонячні панелі для зміцнення енергетичної безпеки

Рівненська обласна державна адміністрація продовжує реалізацію заходів з енергозахисту в межах підготовки до опалювального сезону 2025/2026 років.
переглядів: 21
На Рівненщині зіткнувся бус та легковик: постраждав водій та його син

Аварія сталася вчора, 23 червня, близько 07:50.
переглядів: 158
Небезпека у консервах: на Рівненщині двоє дітей захворіли на ботулізм

Домашня м’ясна консервація виявилась непридатною для споживання, через токсини діти потрапили в лікарню.
переглядів: 279
Рівнянин обікрав два авто: суд виніс вирок

Зловмисник раніше неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі за скоєння майнових злочинів. Востаннє був засуджений у вересні 2024 року до 2 років обмеження волі за незаконне зберігання бурштину.
переглядів: 184
Десятки МАФів під демонтаж: у Рівному зноситимуть гаражі та контейнери

На черзі під знесення контейнери та гаражі на вулицях Соборна, Відінська та Гайдамацька.
переглядів: 290