29.04.2012, 12:27

Рівненська АЕС розцвіла

Близько восьми з половиною тисяч найрізноманітніших однорічних квітів висадили на території Рівненської атомної електростанції працівники цеху господарського обслуговування. Саме завдяки їхнім старанням найбільше підприємство Рівненщини щороку одягає барвисті шати із сальвій, айстр, чорнобривців.
– Ми обираємо недорогі та невибагливі сорти квітучих рослин, – розповідає заступник начальника цеху господарського обслуговування РАЕС Микола Печенюк. – Цього року на клумбах на промисловому майданчику РАЕС та поза ним висадили розсаду бегонії, петунії, тагетіса (сортових чорнобривців), агератума (довгоцвітки), діантуса (гвоздики), газанії. Також посіяли айстри, чорнобривці, алісум.

Як повідомили з Управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС, опікуються рослинами озеленювачі цеху господарського обслуговування. Вони не лише садять рослини та доглядають за квітниками, а й самотужки збирають насіння, коли квіти відцвітуть, зберігають його, щоб наступної весни знову засіяти ним пристанційну територію. Окрім того, господарники Рівненської АЕС самі розробляють дизайн клумб, враховуючи не тільки період цвітіння рослин, а й їх висоту і колір.

Пристанційна територія завжди тішить око працівників атомного гіганта охайністю та доглянутістю: газони та кущі акуратно підстрижені, бордюри – побілені, на квітниках з ранньої весни до пізньої осені буяють квіти. Зараз якраз надійшов час тюльпанів.