08.05.2012, 11:04

Рівненський видавець Віктор Данилов розповів студентам про становлення незалежної преси на Рівненщині

20-річчю газети "ОГО" та Всесвітньому дню свободи преси була присвячена зустріч засновника незалежної преси на Рівненщині Віктора Данилова зі студентами Національного університету "Острозька академія", яка відбулась днями.
"20 років незалежної преси на Рівненщині: досвід і ризики очима видавця", - так було означено тему зустрічі. Відкрив її ректор Національного університету "Острозька академія" Ігор Пасічник, який розповів студентам про життєвий шлях Віктора Данилова та відзначив постійний характер співпраці між академією та Видавничим домом "ОГО" і телерадіокомпанією "Рівне 1". На переконання Ігоря Пасічника, подібні зустрічі цінні для студентів насамперед можливістю поспілкуватися з практиком, з людиною, яка досягла вагомих успіхів завдяки власним зусиллям.

- Такі зустрічі формують світогляд студентів, - зазначив Ігор Пасічник. - Їм корисно почути про те, який шлях пройшли "ОГО" і "Рівне 1", щоб здобути той авторитет, яким вони сьогодні користуються у читачів і глядачів.

Віктор Данилов у своєму виступі пригадав етапи становлення незалежних засобів масової інформації на Рівненщині, розповів про ті перешкоди, які долала преса у своєму розвитку. Водночас, він наголосив на важливості враховувати сучасні тенденції розвитку мас-медіа. Зокрема, чимало корисного для засобів масової інформації Рівненщини, які заснував Віктор Данилов, дало вивчення світового досвіду створення та "розкрутки" інтернет-проектів.

- Світові тренди треба вловлювати і намагатись реалізовувати зважаючи на кількість наявних грошей, - зауважив при цьому Віктор Данилов.Спілкування досвідченого видавця зі студентами вийшло доволі інтерактивним: більше половини зустрічі, яка тривала майже півтори години, було присвячено живому спілкуванню з вщерть заповненою залою. Спудеї цікавились у Віктора Данилова його ставленням до "джинси", поєднання журналістики з політичною діяльністю, балансу між власною думкою журналіста та об'єктивністю...- Атмосфера зустрічі вийшла дуже теплою, - поділився враженнями Віктор Данилов. - Я побачив у залі розумні голови і світлі очі, був приємно вражений активністю спудеїв, актуальністю їхніх запитань.

Корисність зустрічі відзначили і її учасники-студенти.

- Подібні діалоги з метрами журналістики дуже важливі особливо для нас, першокурсників, - зазначила студентка спеціальності "Журналістика" Людмила Панасюк, яка, до речі, нині вже веде власний блог на OGO.ua. - Вони дозоляють "оживити" теорію.

- "ОГО" і "Рівне 1", як на мене, є прикладами хороших стандартів регіональної журналістики, які засвідчують, що регіональні ЗМІ можуть бути критичними, аналітичними, об'єктивними та якісними, - поділилась власною думкою студентка факультету романо-германських мов Ліна Тимощук, яка є фіналісткою рейтингу "ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини". - Зустріч із Віктором Даниловим була цікавою, бо людина досягла успіху в багатьох сферах і змогла поділитись досвідом зі спудеями.- Нова думка щодо інтелектуальної преси, нова думка щодо журналістських розслідувань, - перелічує занотовані тези першокурсниця спеціальності "Журналістика" Іванна Мельник, одна з переможниць минулорічного конкурсу "Я - журналіст!". - Цікаво було дізнатись про історію Видавничого дому "ОГО", адже на парах нам про таке не розповідали.Портал OGO.ua відкриває нову рубрику: "ОГО" - 20 років"
Щасливе Рівне