Ми у Facebook
22.06.2012, 16:49

Рівнянку, яка не доглядала за сином, засудили на три роки

Прокуратура м.Рівне підтримала державне обвинувачення у кримінальній справі, порушеній стосовно 30-річної Ольги за злісне невиконання нею обов’язків з догляду за власною дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки злочину, передбаченого ст.166 КК України).
Встановлено, що горе-матір не створювала необхідних умов для розвитку та нормального життя дворічного сина: не піклувалась про його повноцінне харчування, не забезпечувала одягом та елементарними засобами гігієни, а також не провела своєчасної імунізації новонародженого від туберкульозу.

Про це OGO.ua повідомила прокурор прокуратури м.Рівне Олександра Дудкіна.

У результаті такого недогляду дитина набула ряд гострих інфекційних захворювань і зараз перебуває на лікуванні у Рівненському обласному туберкульозному диспансері.

Рівненський міський суд засудив жінку за злісний недогляд за сином до позбавлення волі строком на 3 роки 4 місяці. Вирок суду набрав законної сили.

Крім того, за позовом прокуратури м.Рівне вказану громадянку судом позбавлено батьківських прав стосовно її малолітньої дитини.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

14.05, 21:30 Як приготувати сніданок з трьох інгредієнтів: швидкий рецепт від досвідчених господинь

14.05, 21:00 Прогноз погоди у Рівному на 15 травня: які сюрпризи підготував весняний день

14.05, 20:30 Українцям повернуть гроші за газ: що для цього потрібно

14.05, 19:50 У Рівненській області можна отримати подарунок за здачу крові

14.05, 19:10 На Рівненщині 16 травня частково перекриють рух: про який населений пункт йдеться

14.05, 18:30 На Рівненщині зростає кількість укриттів у школах: ще сім об’єктів зведуть цього року

14.05, 17:50 Тарифи на світло та газ: що зміниться у 2025 році та коли можливе подорожчання

14.05, 17:10 Трагедія на Рівненщині: людина загинула у пожежі через необережність під час куріння

14.05, 16:30 Знижки від АТБ: що українці можуть купити дешевше на 50%

14.05, 15:50 На Рівненщині правоохоронця судитимуть за переправлення військовозобов’язаних до Білорусі