26.06.2012, 16:44

У Рівному онкохворих лікують безкоштовно

Діагностичні центри лікування онкохворих розширюють свої кордони. Відтепер він є і в Рівному.
26 червня медичний діагностичний центр “Експерт” представив соціальну програму партнерства «Крок назустріч». До участі в заході долучилися головний лікар обласної клінічної лікарні Володимир Кисіль, заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Любов Філик, представники медичної сфери та засоби масової інформації.

Володимир Ященко, генеральний директор медичного діагностичного центру “Експерт” каже, що їх заклад проводить безкоштовну діагностику онкохворих пацієнтів, насамперед, дітей.

— Більше 6 місяців центр “Експерт” успішно співпрацює з Рівненською обласною клінічною та дитячою лікарнями, — розповідає Володимир Михайлович. — Центр обладнаний сучасним комп'ютерним томографом виробництва японської корпорації Toshiba. На Рівненщині йому аналогів немає. Система томографу досліджує як головний мозок, так і все тіло. Також проводиться діагностика при множинних травмах та онкозахворюваннях. На апараті обстежуються молоді люди і люди, старші 50-55 років. Хочу наголосити, що діагностика безкоштовна. Спочатку ми пролікували 5 пацієнтів від обласної лікарні. Потім діагностували дітей, віком до 14 років з підозрою на онкозахворювання. Поступово плануємо збільшувати кількість пацієнтів, які потребують обстеження. До того ж, ми навчаємо своїх працівників та підвищуємо їх рівень професійних навичок.За словами заступника головного лікаря обласної дитячої лікарні Любові Філик, з медичним центром вони співпрацюють протягом 3 місяців.

— У нас безкоштовно обстежуються онкохворі діти-сироти, напівсироти, діти, позбавленні батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей, — каже пані Любов. — Треба знати, що вчасно поставлений правильний діагноз збільшує шанси хворих на одужання. А з таким обладнанням та досвідченими працівниками лікування стає доступним та більш ефективним.Програма партнерства «Крок назустріч» - це яскравий приклад співпраці бізнесу та влади. Програма роз'яснює людям переваги сучасної якісної діагностики. Адже це — перший крок до ефективного лікування. Крім Рівного, клініки медичного діагностичного центру “Експерт” працюють в Харкові, Запоріжжі, Луганську, Житомирі та Хмельницькому.