Ми у Facebook
27.07.2012, 15:12

На Рівненщині через посуху менша врожайність зернових та ріпаку [+Фото]

На Рівненщині повним ходом тривають жнива. Агропідприємства вже зібрали майже полову посівів зернових та зернобобових. Тим часом на Рівненщині з робочим візитом побував заступник міністра аграрної політики та продовольства Микола Безуглий. Він особисто перевірив якість збирання зернових у агропідприємствах краю.
У краї вже зібрали ранні зернові та зернобобові на 40 відсотках площ. А це 86 тисяч гектарів. На сьогодні сільгоспвиробники намолотили 259 тисяч тонн зерна при середній урожайності трохи більше, ніж 30 центнерів із гектара.


Фоторепортаж зі жнив

— Традиційно найкраще жнивують у Здолбунівському, Млинівському, Радивилівському та Гощанському районах, — зауважив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. — Середня урожайність в цих районах — від 31 до 34 центнерів із гектара.

Орім того, аграрії краю завершують збір ріпаку. На Острожчині, Дубенщині та Демидівщині його обмолотили 80 відсотків посів ріпаку. В той же час у Рівненському районі зібрі ріпаку вже завершують. завершують збирати озимий ріпак. Водночас в Острозькому, Демидівському та Дубенському районах його обмолотили на 80 відсотках площ.

Зібрали ріпак і у сільгогосппідприємстві імені Воловікова на Гощанщині.

Детальніше на сайті "Рівненської газети"





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

15.02, 20:30 Водій маршрутки на Рівненщині потрапив у ДТП під час обгону вантажівки

15.02, 20:00 Як оформити соціальну пенсію у 2025 році: українцям дали відповідь

15.02, 19:30 На Рівненщині виявили два трактори з незаконною деревиною: розпочато розслідування

15.02, 19:00 Як помити підлогу без розводів: три простих способи

15.02, 18:30 Молодята з Рівненщини на весіллі зібрали гроші для ЗСУ

15.02, 18:00 На Рівненщині родина загиблого Захисника посмертно отримала орден "За мужність"

15.02, 17:30 На Рівненщині визначили переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2025»

15.02, 17:00 Дубенський замок у 2024 році відвідало понад 47 тисяч туристів із 25 країн

15.02, 16:38 На Рівненщині за січень уклали понад 300 шлюбів: серед наречених – військові

15.02, 16:00 Утікав від поліції, а потім запропонував хабар: 18-річного водія спіймали після восьмикілометрової погоні