06.08.2012, 14:35

Завдяки рівнянам населення України збільшується

За півроку в Україні народилося понад 200 тисяч малюків.
Лідери з народжуваності - Волинська, Закарпатська, Рівненська, Донецька, Дніпропетровська області та Київ. Позитивна статистика – результат державної підтримки, кажуть у Міністерстві охорони здоров’я.

Сучасна медицина – одна з умов збільшення народжуваності, запевняють лікарі. Репродуктивні технології, штучне запліднення – в рази підвищують шанси жінки стати мамою.

«Зараз технології пішли вперед і дають можливість завагітніти жінці, яка з якихось медичних причин не може цього зробити самостійно», - каже заступник головного лікаря пологового будинку №7 міста Києва Олег Маланчук.

Але в діжці меду - не без ложки дьогтю. Деякі жінки народжують, аби заробити гроші. За першу дитину до кінця року матері отримуватимуть майже 29 тисяч гривень. Та у МОЗ запевняють: сімейні цінності в українок змінюються на краще.

«У нас жінки більш виважено підходять до народження дитини, сімейні цінності переглянуті», - вважає заступник начальника управління охорони материнства, дитинства Міністерства охорони здоров’я України Валентина Коломійчук.

І хоча емансиповані українки думають спочатку про кар’єру, а потім про родину, лікарі радять із народженням дітей не зволікати.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
За півроку у Рівному від дітей відмовились чотири породіллі

Чи вплине податок на бездітність на народжуваність у Рівному?