Обрано "Перлину Рівного-2012"!
Яскравим обрамленням конкурсних виходів "перлинок" стали виступи танцювального колективу "Light dance company", співаків Віталія Адамського, Миколи Бобрика та Марії Злати. А фіналісток "Перлини Рівного-2012" глядачі побачили не лише під час конкурсних виходів, а й у презентаційних відеороликах, де красуні розповіли, за що вони люблять місто Рівне. Власне, міська тематика була присутня і у фотосесії "перлинок" - кожна з дівчат позувала на фоні однієї з відомих архітектурних споруд Рівного. І це - невипадково: конкурс був приурочений до Дня міста Рівне. А напередодні фіналу "Перлини" красуні взяли участь у низці заходів до Дня міста та Дня Незалежності. Зокрема, 26 серпня на центральній вулиці Рівного відбувся Парад фіналісток "Перлини Рівного" та дитячого фестивалю краси і талантів "Перлинка Рівного" різних років.
Знайомтесь: фіналістки конкурсу краси "Перлина Рівного-2012"
- Ми і надалі плануємо проводити "Перлину Рівного" наприкінці літа, до Дня міста, - зауважила організатор конкурсу, директор Агентства моделей ARTmodels Оксана Ігас.
Усе дійство було витримане у трьох кольорах - білому, червоному і чорному: вони переважали і в одязі ведучих, і у костюмах "перлинок". Загалом фіналістки "Перлини Рівного-2012" виходили на сцену п'ять разів. Спершу - у сукнях, далі — у стилізованих українських костюмах. Третій вихід — у купальниках, а четвертий — у весільних сукнях від постійного партнера "Перлини Рівного" - бренду “Dolloris”. Уп'яте “перлинки” вийшли на сцену власне на нагородження.
"Перлину "ОГО" визначено!
Ім'я переможниці ювілейної "Перлини" оголосили зі сцени Палацу дітей та молоді "Перлина Рівного-2010" Анастасія Кирилецька, співзасновник проекту "Перлина Рівного" Роман Чокан та ведучий "Перлини Рівного-2008" тележурналіст Олександр Курсик. За рішенням журі, "Перлиною Рівного-2012" стала 16-річна учениця Рівненського обласного ліцею-інтернату Катерина Бондар.

- "Перлинами Рівного" минулих років були дівчата-брюнетки або ж красуні з русявим кольором волосся, а цьогоріч уперше "Перлиною" стала білявка, - влучно підмітила зі сцени, коментуючи рішення журі, ведуча свята Олена Гаврилюк.
Конкурс краси "Перлина Рівного": як склалась доля учасниць минулих років
Звання "Першої віце-перлини" здобула Дарія Коваль. Дівчині також 16 років, вона навчається у Технічному коледжі Національного університету водного господарства і природокористування.

Конкурс краси "Перлина Рівного": нові розповіді про долі учасниць минулих років
"Другою віце-перлиною Рівного-2012" стала 20-річна студентка Національного університету "Острозька академія" Наталія Вабіщевич.

Уже незабаром у фотогалереї порталу OGO.ua ви зможете переглянути фоторепортаж про "Перлину Рівного-2012" і на власні очі побачити найяскравіші миттєвості свята краси, яке співпало із третім днем народження організаторів "Перлини" - Агентства моделей ARTmodels! Отож, слідкуйте за анонсами на порталі!

Оксана Ігас, Наталія Вабіщевич, Дарія Коваль, Катерина Бондар, ARTmodels, ART models, моделі, красуні, конкурс краси, "Перлина Рівного"
Прогноз погоди у Рівному: чого чекати містянам другого липня

У Рівному 2 липня очікується сонячна погода без опадів із температурою до +27°C і легким вітром.
переглядів: 52
Захисника з Рівненщини нагородили почесною відзнакою Президента України

54-річного Андрія Бобчука з села Башарівка Радивилівської громади на Рівненщині нагороджено почесною відзнакою Президента України за особисту мужність і відданість у захисті суверенітету та територіальної цілісності держави.
переглядів: 140
На Рівненщині зійшли вагони: пасажирські поїзди курсують із затримками

На Рівненщині сталося сходження порожніх вагонів вантажного поїзда, через що деякі пасажирські рейси «Укрзалізниці» в напрямку Карпат будуть затримані.
переглядів: 165
У Дніпрі помер військовий з Рівненської області

У Дніпрі помер воїн з Рівненщини — Сергій Лопачук, про це повідомила Березнівська міська рада.
переглядів: 333
У Рівному провели благодійний тенісний турнір «Куток» і зібрали понад 100 тисяч гривень для захисників

У Рівному відбувся благодійний тенісний турнір «Куток», який зібрав понад 100 тисяч гривень на підтримку українських захисників.
переглядів: 203