Ліга Чемпіонів: Київське "Динамо" здобуло першу перемогу у Лізі Чемпіонів під керівництвом Олега Блохіна
Команда Олега Блохіна швидко забила. Вже на 3-й хвилині після прострілу Вукоєвича м'яч влетів у кут воріт після удару головою Гусєва. Здавалося, що цього вечора динамівці Києва реабілітуються за розгром в Парижі, але про цю поразку в команді, мабуть, забули. При Блохіну команда ще не стала Динамо-машиною, і навіть була не схожа на "БАТЕ"-трактор, який розчавив "Баварію", але, схоже, про це поки не мріють і самі гравці.
Після забитого голу динамівці Києва чомусь зупинилися і гра з хорватами стала нагадувати рядовий матч чемпіонату України або ж серіал, коли пропустивши хвилин з десять гри, ти не втрачаєш цілісного малюнку. Київське "Динамо" почало грати по рахунку, а гості просто нічого не могли створити біля воріт Шовковського.
Так, було кілька прострілів та ударів по воротах, але не більше. У господарів також не було маси моментів, але вони ще раз забили у першому таймі. Після помилки при вибиванні м'яча від голкіпера Келава та прострілу у штрафну від Тайво, круглий у власні ворота зрізав Піваріч. Це була 33-тя хвилина і було зрозуміло, що підопічні Олега Блохіна перемоги не втратять, якщо самі собі не заб'ють два голи.
У другому таймі на полі нічого не змінилося. Кияни знову не настирно атакували, Загреб як міг огризався. Ледве не привіз м'яч у власні ворота після обрізки Шовковський, але пощастило. А ось Ідейє та Ярмоленко в цьому матчі хоч й не так часто обрізалися, але зіграли не свій матч. Обидва були малоефективними і варто було їх змінювати ще по перерві.
Чи міг Блохін розраховувати на кращий дебют? Мабуть, що ні. Після відставки Сьоміна команда грає натягнуто і важко. І добре, що на цій стадії нам не дісталося після "ПСЖ" те ж саме "Порту", а то б Олегу Володимировичу довелося сутужно.
Тим не менше, перша перемога в Лізі Чемпіонів здобута і найголовніше завдання для Блохіна, щоб вона не стала останньою на груповому етапі. Хоча, при нинішній функціональній та фізичній формі київській команді буде ой як важко боротися за плей-оф Ліги Чемпіонів проти французів та португальців. Хоча, може порадувати лише одне - путівку в Лігу Європи ми вже на половину відвоювали.
У паралельному матчі "Порту" переміг "ПСЖ" - 1:0.
Усі результати матчів 2-го туру Ліги Чемпіонів:
Група A:
"Динамо" (Україна) - "Динамо" (Хорватія) - 2:0
"Порту" (Португалія) - "ПСЖ" (Франція) - 1:0
Група B:
"Шальке" (Німеччина) - "Монпельє" (Франція) - 2:2
"Арсенал" (Англія) - "Олімпіакос" (Греція) - 3:1
Група C:
"Зеніт" (Росія) - "Мілан" (Італія) - 2:3
"Андерлехт" (Бельгія) - "Малага" (Іспанія) - 0:3
Група D:
"Манчестер Сіті" (Англія) - "Боруссія" (Д., Німеччина) - 1:1
"Аякс" (Голландія) - "Реал" (М., Іспанія) - 1:4
Група E:
"Ювентус" (Італія) - "Шахтар" (Україна) - 1:1
"Нордшелланд" (Данія) - "Челсі" (Англія) - 0:4
Група F:
"Валенсія" (Іспанія) - "Лілль" (Франція) - 2:0
"БАТЕ" (Білорусь) - "Баварія" (Німеччина) - 3:1
Група G:
"Бенфіка" (Португалія) - "Барселона" (Іспанія) - 0:2
"Спартак" (М., Росія) - "Селтік" (Шотландія) - 2:3
Група H:
"Клуж" (Румунія) - "Манчестер Юн." (Англія) - 1:2
"Галатасарай" (Туреччина) - "Брага" (Португалія) - 0:2
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
перемога, футбол, Ліга чемпіонів, дебют, Загреб, Київ, "Динамо", Олег Блохін
У ДТП на Рівненщині загинуло подружжя: одного з винуватців аварії судитимуть
![](/images/articles/2/small/1739875208.jpg)
Нагадаємо, ДТП сталася 20 жовтня 2023 року поблизу селища Гоща на трасі «Київ-Чоп».
переглядів: 16
У ДТП на Рівненщині загинуло подружжя: одного з винуватців аварії судитимуть
![](/images/articles/2/small/1739875208.jpg)
Нагадаємо, ДТП сталася 20 жовтня 2023 року поблизу селища Гоща на трасі «Київ-Чоп».
переглядів: 12
Футбол був його великою пристрастю: у Рівному попрощались з Денисом Грицюком
![](/images/articles/2/small/1739874045.jpg)
Сьогодні у Рівному попрощалися з полеглим Героєм України, тренером дитячої футбольної академії Денисом Грицюком.
переглядів: 30
У Рівному запроваджують обмеження через грип та ГРВІ: що потрібно знати
![](/images/articles/2/small/1739871407.jpg)
У Рівному відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської територіальної громади.
переглядів: 89
Дубенські патрульні виявили у водія фальшиве посвідчення
![](/images/articles/2/small/1739869391.jpg)
Нещодавно вночі у місті Дубно, на вулиці Михайла Грушевського, патрульні за порушення ПДР зупинили автомобіль Opel.
переглядів: 85