21.11.2012, 09:18

Хто став найкращою весільною парою року у Рівному? [+Фото]

Починаючи із 16 липня, подружні пари, незважаючи на дату весілля, надсилали свої фотографії на участь у конкурсі “Наше весілля — 2012”.
Чотири місяці читачі “Рівненської газети” слідкували за появою нових і нових учасників на сторінках видання, підтримували їх позитивними коментарями на сайті www.gazeta.rv.ua. А упродовж двох тижнів голосували за своїх фаворитів. На підтримку пар надійшло понад півтисячі sms-повідомлень. Боротьба була жорсткою, лідери кілька разів змінювались, і от нарешті...

Переможці “Наше весілля — 2012” визначені!

За результатами підрахунку повідомлень читачів одноосібними лідерами стали Віталій та Олена Корзуни, які набрали 213 голосів. Вони відірвалися від володарів другого місця майже на сотню голосів.— Про конкурс мені розповіла сестра, яка прочитала про нього в газеті, — каже Олена. — Довго вмовляла мене взяти участь. Мабуть, десь за місяць умовлянь я нарешті погодилася й розповіла Віталію. Він не був проти. Отак ми й стали учасниками.

Пара розповідає, що сподівалися на перемогу, хоч і не були упевнені, що стануть кращою весільною парою.

— Я відправив трохи смсок, але не скажу, що багато, — зізнається Віталій. — Решту, напевне, надіслали друзі. Мені уже кілька днів телефонують і вітають з перемогою. Я спершу не зрозумів з якою, а коли сказали — дуже зрадів. Телефон просто не замовкає.

Іще одними переможцями стали Дмитро та Катерина Темірови. Їх обрала редакція “Рівненської газети”.— Ми з дружиною були вражені, коли дізналися, що наша пара перемогла, адже, відверто кажучи, звістка була несподівано приємною, — каже Дмитро.

На жаль, на вручення призів він прийшов один.

— Дуже вдячні за конкурс та редакції за ваш вибір, — дякує за двох щасливий Дмитро.

За словами Дмитра Темірова, щойно побачив інформацію про початок конкурсу, ні хвилини не сумніваючись вирішив, що відправить фото. Це мало стати своєрідним подарунком для Катерини.

— Так у результаті і вийшло, — усміхається чоловік.

Конкурс “Наше весілля - 2012” став п’ятим, адже проводиться щороку, починаючи з 2008-го. Відтоді кілька сотень подружніх пар стали його учасниками. Так, минулого року подарунки як переможці конкурсу отримали Олександра та Андрій Музичуки й Юлія та Петро Колдуни.

Щиро вітаємо усіх учасників! Пам’ятайте, що ви — найкращі! А ваша історія кохання — унікальна! Любові вам, розуміння та поваги одне до одного!

На цьому конкурс "Наше весілля - 2012" завершився. Але ви й надалі зможете переглянути світлини усіх учасників конкурсу.