20-річчя Київського патріархату об'єднало на конференції у Рівному духовну і світську науку
Однією зі складових сьогодення Рівненської єпархії відтепер стало й існування власного історико-богословського щорічного видання, яке презентували саме на конференції. Назвали його "Андріївським вісником" - на честь Святого апостола Андрія Первозванного, якого у Рівненській духовній семінарії вважають своїм небесним покровителем. На думку архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, подібне видання має і історичне підгрунтя, і конкретну мету - заповнити ту порожнечу, яка в силу багатьох обставин утворилась в українській богословській думці, та залишити науковий доробок викладачів і студентів Рівненської духовної семінарії майбутнім поколінням.
10 грудня - сім років від дня смерті владики Даниїла
Митрополит УПЦ Київського патріархату: "Для об’єднання церков не вистачає розуму і бажання"
Ще однією особливістю заходу стала участь у ньому, поряд із представниками духовних вищих навчальних закладів, і доповідачів зі світського вишу - Національного університету "Острозька академія". Декан гуманітарного факультету НаУ "Острозька академія", настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького протоієрей Василь Жуковський виступив перед учасниками конференції з вітальним словом, а студентки магістеріуму спеціальності "Релігієзнавство" Ольга Данилюк і Наталія Кулініч - виголосили доповіді.
- Я підготувала доповідь про релігійний туризм на Рівненщині, а саме - про місце в його інфраструктурі монастирів УПЦ КП, - розповідає студентка магістеріуму НаУ "Острозька академія", одна з переможців Другого обласного рейтингу "ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини" Наталія Кулініч. - Зокрема, зосередила увагу на Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських могилах в урочищі Гурби Здолбунівського району та на Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких могилах (Радивилівський район). Вважаю, що Рівненщина має великий потенціал для розвитку релігійного туризму - за умови оптимальної організації кільцьових паломницьких маршрутів, спільно з сусідніми областями, та проведення відповідних інформаційних кампаній, у тому числі через церкви та паломницькі центри.
Названо найуспішніших студентів Рівненщини
Проект "Сім чудес Рівненщини"
Духовні скарби Рівненщини
Рівненщина стане центром "Волині туристичної"
Національний університет "Острозька академія", церква, Українська православна церква Київського патріархату, Рівненська Духовна Семінарія, Рівненська єпархія, архиєпископ Іларіон
Чи можна називати ім'я, яке дали при хрещенні
Одним із поширених міфів про Таїнство Хрещення є переконання, що воно має бути оповите таємницею. Насправді ж Хрещення називають Таїнством не через секретність, а тому, що це священнодія, встановлена самим Господом.
переглядів: 131
Як почати робити зарядку
Зробити ранкову зарядку — це ефективний спосіб зарядитися енергією та позитивним настроєм на весь день.
переглядів: 170
На Волині помер перший в Україні підліток з пересадженим серцем
На Волині помер 16-річний Максим Давидюк, учень 11 класу Нововолинського наукового ліцею, який став першим підлітком, якому в Україні пересадили донорське серце.
переглядів: 427
Запіканка з білокачанної капусти з грибами: легка та смачна страва
Соковита запіканка з капусти зі сметанним соусом та смаженими грибами під сирною скоринкою - така страва підійде для вечері. А на її приготування вам не знадобиться багато часу.
переглядів: 246
День ангела Ніни: підбірка листівок, побажань та щирих привітань
14 січня за новоюліанським за православним календарем вшановується рівноапостольна Ніна, яка принесла християнство до Грузії.
переглядів: 552