13.12.2012, 16:37

У Новорічну ніч випаде мокрий сніг, а на Різдво вдарять морози

Синоптики прогнозують, що до кінця грудня значного похолодання не передбачається. Температура почне різко опускатися з 2-го січня.
У новорічну ніч, 31-го грудня, у більшості регіонів України очікується нульова температура і мокрий сніг. А на Різдво вдарять морози, місцями до -20 градусів.

За даними синоптиків, у кінці грудня сильних морозів не передбачається. Можливе похолодання у центральних областях і на півночі України, температура може опуститися до -10 градусів. Останній тиждень грудня буде теплішим у порівнянні з погодою у ці дні в минулому році.

Із 24 по 27 грудня у північних і східних областях України температура буде близько -1 .. -5 градусів нижче нуля, а на півдні країни очікується плюсова температура, близько 0 .. +4 вище нуля.

Куди поїхати на новорічні та різдвяні свята: огляд пропозицій туристичних фірм Рівного

25 і 26 числа пройдуть сильні снігопади по всій території країни.

Із 28 по 30-те грудня очікується незначне похолодання по всій території України. У північних, центральних і східних областях температура буде -4 .. -10 градусів морозу, на заході до -1 .. -6 морозу, у південних регіонах і у Криму температура опуститься максимум до -5 нижче нуля.

У скільки обійдеться новорічна ялинка?

У новорічну ніч, 31-го грудня, температурні показники у більшій частині України будуть близькі до нуля. Очікуються опади у вигляді мокрого снігу. Тільки у Харківській, Донецькій і Луганській областях позначки на термометрі будуть нижче нуля -3 .. -6 градусів, можливий сніг.

Перший тиждень нового 2013 року принесе різке похолодання. Із 2-го по 7-ме січня температура у північних і центральних областях становитиме -8 ... -13 градусів нижче нуля, на сході температура опуститься рекордно низько до -15 ... -20 морозу, на заході та півдні України температурні показники складуть -4 ... -8 градусів.

Рівняни зможуть перевірити ялинку на радіацію, надіславши СМС

В окремих районах сходу і півночі України у різдвяні дні, 6-го січня, можливі сильні морози до -20 ... -23 градусів. У цей час на решті території країни очікується погода без опадів, і лише в західних регіонах України очікуються сильні снігопади.

Із 8-го січня по всій території країни почнеться потепління.

Де відпочити в грудні? [ОГЛЯД]