17.12.2012, 08:01

Міський голова Рівного хоче заробити на рекламі (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ)

Більше заробляти на зовнішній рекламі хоче міська влада Рівного. Плата за розміщенні рекламні білборди вже наповнила міський бюджет цьогоріч на 2,5 мільйони гривень. В обмін на встановлення нових носіїв влада вимагатиме утримання їх у справному стані.
На черговому засіданні міськвиконкому мали розглянути питання надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами. Однак міський голова Рівного вирішив зняти питання на довивчення.

— Цю рекламну фірму підтримують відомі люди, але це завадить об'єктивному розгляду питання, — зауважив Володимир Хомко. — Адже там є зауваження щодо місця розташування цих конструкцій. Деякі з них розміщені на комунікаційних мережах. Я особисто вивчу питання і тоді приймемо рішення.

Чи стане Хомко Робін Гудом завдяки рекламі?

Натомість темою зацікавився член міськвиконкому Роман Денисюк:
— Я трішки вивчав це питання. Виявляється, у Рівному понад 500 білбордів. З них 300 — місцевих підприємців, а рештою володіють структури з інших міст. Хочу запропонувати обмежити їх кількість до 600. Та надавати перевагу місцевим підприємцям, а з інших міст не пускати?

— Хіба це буде законно. Як ви собі це уявляєте? От заберу я у вас особисту машину і передам просто так іншому члену виконкому Андрію Бортніку? — апелював начальник міського управління ЖКГ Іван Гема.

У Рівному встановили щити для політичної агітації [+Фото]

— Немає значення, хто займається бордами – місцева компанія чи столична. Вони сплачують у місцевий бюджет той самий податок на рекламу, — втрутився Володимир Хомко. — Як на мене, хай ставлять рекламних площин скільки можна. Адже місто теж на цьому заробляє. У бюджет з цього надійшло понад 2,5 мільйони гривень.
На думку міського голови, головне, щоб всі рекламні площини були встановлені законно, з них сплачувались податки, а власники утримували їх у належному вигляді.

Питання для обговорення у коментарях
Чи треба Рівному така кількість білбордів?
Щасливе Рівне