24.12.2012, 14:41

ТОП-5 незвичних лавочок Рівненщини (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ)

За нинішньої погоди на лавочці не посидиш - тут аби від роботи до дому добігти і не змерзнути! А ось подивитись на ці "малі архітектурні форми" як на витвір мистецтва - цілком реально! Ми знайшли на Рівненщині 5 оригінальних лавочок із власною історією. Знайомтесь!
1. Лебеді на “Лебединці”

Ця оригінальна архітектурна композиція з'явилась у парку "Лебединка", поблизу обласної бібліотеки, у листопаді. "Лебедину" лавочку рівнянам подарував засновник Видавничого дому “ОГО” Віктор Данилов.

Образ лебедів на папері втілив лідер гурту "Ot Vinta" Юрій Журавель, а з металу їх вирізав рівненський підприємець Олександр Кулаковський.

Відкриття лавочки, яка в теплу пору року неодмінно стане одним із найулюбленіших місць для фотографування молодят та спілкування закоханих, стало своєрідним фіналом цілого каскаду заходів з нагоди 20-річчя газети "ОГО", які відбувались у Рівному впродовж року.

“ОГО” до свого ювілею подарувала Рівному “лебедів”Які ще лавочки Рівненщини увійшли до нашого імпровізованого переліку - читайте тут!

До слова, у листопаді нинішнього року міська влада Львова запропонувала городянам встановлювати "іменні" лавочки у Стрийському парку. "Ідея галереї полягає у встановленні громадянами садово-паркових диванів із вигравіюваними табличками на честь днів народжень, ювілеїв, весіль, вираження почуттів", - пояснила прес-служба Львівської міськради. Середня вартість лавочки, які пропонують встановити львів'янам, - близько 3,5 тис. грн. За збереження "садово-паркових диванів" відповідатиме місцеве комунальне підприємство.

Можливо, щось подібне з часом з'явиться і у Рівному? Пройдуть морози, зійде сніг, весна покличе рівнян до місць відпочинку... і, як кажуть, чому б і ні?! А ви як вважаєте? Висловлюйте свою думку у коментарях!

Читати більше


Щасливе Рівне