28.12.2012, 13:00

Підсумки року: Нові обличчя Рівного 2012

Саме ці люди у 2012 році на повну потужність "засвітили своїм обличчям".
Багатьох із них уже легко впізнають на вулицях. Упродовж цього року чимало посадових змін відбулося у правоохоронних органах. Чимало нових облич з’явилося у місцевій політиці. Ще більше молодих імен прозвучало у культурній сфері. OGO.oa обрав найяскравіших постатей 2012 року, які так чи інакше вплинули на суспільно-соціальні процеси у Рівному та області.


1. Навесні цього року у Рівному з'явився новий головний ДАІшник області – Олександр Семенюк.

Олександр Миколайович у Рівному – своя людина. 44-річний чоловік до призначення на посаду начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області працював командиром роти дорожньо-патрульної служби ДАІ з обслуговування стаціонарних постів та забезпечення супроводження, підпорядкованої відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області. 

2. Нове обличчя в правоохоронних органах – і новий керівник управління СБУ в Рівненській області Віктор Козлов, призначений на цю посаду у жовтні 2012 року. Віктор Козлов в органах держбезпеки з 1985 року. У 2000-2002 працював заступником начальника управління СБУ в Рівненській області. До останнього призначення був першим заступником начальника головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

3. Ще одним новим обличчям у рівненській політиці можна назвати Романа Денисюка. І не тільки за те, що він милує жіночі очі на кожному засіданні Рівненського міськвиконкому. Цьогоріч Роман Денисюк відзначився активною роботою у розробці та реалізації проекту "надання адміністративних послуг в м.Рівне".4-5. А ці два нових обличчя у культурному житті Рівненщини з'явилися завдяки телепроекту "Голос. Діти". Максимко Опанащук та Катя Качановська підкорювали телеглядачів своїми музичними талантами. Шкода, правда, що ніхто з них не дійшов до фінальних прямих ефірів.

6. А от на спортивному небосхилі у 2012 році засяяла нова зірочка української легкої атлетики – рівнянка Ольга Земляк. У свої 22 роки дівчина отримала звання "Заслужений майстер спорту" та змусила рахуватися з собою більш іменитих закордонних суперників. На чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2012 року у Фінляндії Ольга Земляк виграла бігову естафету 4 по 400 метрів. Ця перемога дозволила їй взяти участь у літніх Олімпійських іграх у Лондоні. Здобути Олімпійську нагороду рівнянці не вдалося, але у фінальному забігу естафети чотири по чотириста метрів легкоатлетка подолала свій відрізок з найкращим серед усіх українок часом та здобула 4-те місце.

7. Ще одним відкриттям цього року можна назвати 17-річну фотомодель Ліну Суботіну. Хоча дівчина ще не встигла підкорити світові подіуми чи фешн-публіку, її зовнішність бажає закарбувати на фотознімку чи не кожен рівненський фотограф. Професійною моделлю Суботіна ніколи не була, однак її фотогенічний образ дуже перспективний для подолання фешн-олімпу.

8. І найсвіжіше нове обличчя на Рівненщині – буквально днями призначений начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський, який до того займав посаду першого заступника голови Рокитнівської РДА. Григорій Таргонський за спеціальністю – викладач історії. Працював учителем, заступником директора та директором школи, очолював відділ освіти Рокитнвської РДА. Також займав посаду начальника відділу розвитку інфраструктури РДА, заступника та першого заступника голови райдержадміністрації.


Партнер проекту

Щасливе Рівне