28.12.2012, 13:00

Підсумки року: Нові обличчя Рівного 2012

Саме ці люди у 2012 році на повну потужність "засвітили своїм обличчям".
Багатьох із них уже легко впізнають на вулицях. Упродовж цього року чимало посадових змін відбулося у правоохоронних органах. Чимало нових облич з’явилося у місцевій політиці. Ще більше молодих імен прозвучало у культурній сфері. OGO.oa обрав найяскравіших постатей 2012 року, які так чи інакше вплинули на суспільно-соціальні процеси у Рівному та області.


1. Навесні цього року у Рівному з'явився новий головний ДАІшник області – Олександр Семенюк.

Олександр Миколайович у Рівному – своя людина. 44-річний чоловік до призначення на посаду начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області працював командиром роти дорожньо-патрульної служби ДАІ з обслуговування стаціонарних постів та забезпечення супроводження, підпорядкованої відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області. 

2. Нове обличчя в правоохоронних органах – і новий керівник управління СБУ в Рівненській області Віктор Козлов, призначений на цю посаду у жовтні 2012 року. Віктор Козлов в органах держбезпеки з 1985 року. У 2000-2002 працював заступником начальника управління СБУ в Рівненській області. До останнього призначення був першим заступником начальника головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

3. Ще одним новим обличчям у рівненській політиці можна назвати Романа Денисюка. І не тільки за те, що він милує жіночі очі на кожному засіданні Рівненського міськвиконкому. Цьогоріч Роман Денисюк відзначився активною роботою у розробці та реалізації проекту "надання адміністративних послуг в м.Рівне".4-5. А ці два нових обличчя у культурному житті Рівненщини з'явилися завдяки телепроекту "Голос. Діти". Максимко Опанащук та Катя Качановська підкорювали телеглядачів своїми музичними талантами. Шкода, правда, що ніхто з них не дійшов до фінальних прямих ефірів.

6. А от на спортивному небосхилі у 2012 році засяяла нова зірочка української легкої атлетики – рівнянка Ольга Земляк. У свої 22 роки дівчина отримала звання "Заслужений майстер спорту" та змусила рахуватися з собою більш іменитих закордонних суперників. На чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2012 року у Фінляндії Ольга Земляк виграла бігову естафету 4 по 400 метрів. Ця перемога дозволила їй взяти участь у літніх Олімпійських іграх у Лондоні. Здобути Олімпійську нагороду рівнянці не вдалося, але у фінальному забігу естафети чотири по чотириста метрів легкоатлетка подолала свій відрізок з найкращим серед усіх українок часом та здобула 4-те місце.

7. Ще одним відкриттям цього року можна назвати 17-річну фотомодель Ліну Суботіну. Хоча дівчина ще не встигла підкорити світові подіуми чи фешн-публіку, її зовнішність бажає закарбувати на фотознімку чи не кожен рівненський фотограф. Професійною моделлю Суботіна ніколи не була, однак її фотогенічний образ дуже перспективний для подолання фешн-олімпу.

8. І найсвіжіше нове обличчя на Рівненщині – буквально днями призначений начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський, який до того займав посаду першого заступника голови Рокитнівської РДА. Григорій Таргонський за спеціальністю – викладач історії. Працював учителем, заступником директора та директором школи, очолював відділ освіти Рокитнвської РДА. Також займав посаду начальника відділу розвитку інфраструктури РДА, заступника та першого заступника голови райдержадміністрації.


Партнер проекту