Подати
оголошення

13.01.2013, 08:04

На Рівненщині фірма привласнила державні кошти, виділені на ремонт доріг

Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність службових осіб комерційної структури, які заволоділи бюджетними коштами на загальну суму 1,7 млн гривень, що були виділені на виконання робіт із поточного ремонту автомобільних доріг загального користування Рівненської області.

У червні 2011 року після проведення відповідного конкурсу Служба автомобільних доріг у Рівненській області уклала із комерційною структурою – переможцем тендерних торгів – угоду щодо ремонту автошляхів регіону на загальну суму 23 млн гривень і після завершення робіт у повному обсязі розрахувалася з цим підприємством.

Однак, співробітники СБУ встановили, що службові особи підприємства внесли до актів виконаних підрядних робіт недостовірні дані стосовно вартості використаних дорожніх матеріалів (бітуму, асфальтобетону та щебеню різних фракцій), що призвело до протиправного заволодіння державними коштами на суму 1,7 млн гривень. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

За матеріалами СБУ управлінням МВС України в Рівненській області розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у справі триває.