31.01.2013, 08:13

Українців хочуть обкладати штрафами за несплату комуналки

Новий законопроект уже підготовлений Мінрегіонбудом.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оприлюднило проект внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги". Новації стосуються нарахування пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги, повідомляє прес-служба відомства.

У документі йдеться про нарахування 0,1% від суми заборгованості за кожен день затримки. Кінцем розрахункового періоду, слідом за котрим починається застосування штрафних санкцій, визначається 20 числом кожного місяця.

"Проект розроблено на виконання пункту 168.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187/2012", - зазначається в повідомленні.

Скільки "коштують" рівненські ЖЕКи [+Фото]

Міністерство оприлюднило документ на власній веб-сторінці та закликає громадян та організації до участі в обговоренні його основних положень.

"Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця", - наголошують у прес-службі, уточнюючи при цьому, що для обговорення можна буде використовувати як електронну, так і звичайну пошту, інформує ТСН.ua.
Щасливе Рівне