05.02.2013, 10:30

Через необережність з піротехнікою депутат втратив око

Депутату Київради Олександру Пабату провели операцію, але лікарі не змогли врятувати йому око, повідомило джерело в медичній сфері, інформує Корреспондент.net.
Як стало відомо агентству УНН, трагедія сталася в минулі вихідні у дворі будинку депутата, коли під час сімейного святкування, Пабат запускав салют. "Одна з ракет потрапила йому в обличчя. Він отримав термічні опіки. Депутат був доставлений в Київську обласну лікарню, де йому провели операцію, але око врятувати не вдалося", - сказало джерело.

Зараз невідомо чи перебуває Пабат в обласній лікарні. Близькі та родичі політика не коментують його стан.

У свою чергу колеги депутата по Київраді кажуть, що готові надати йому будь-яку можливу допомогу.

Як розповіла газеті Сегодня член депутатської групи Соціальна справедливість Алла Шлапак, зараз усі депутати допомагають, хто чим може з медичної точки зору. "Але транспортувати Олександра не можна. Якби можна було, ми, звичайно, зробили б для нього все", - сказала Шлапак.

Член фракції ГАК Олександр Лойфенфельд говорить, що вся фракція після того, як всі дізналися про цю біду, тут же запропонувала допомогу сім'ї. "Я в шоці, що все відбулося на очах у сім'ї. У нього відмінна родина, двоє маленьких дітей. Вони з дружиною Іванною постійно щось для них придумували. Саша - дуже неординарна і креативна людина", - сказав нам Лойфенфельд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутат Київської міської ради Олександр Пабат (фракція Громадський актив Києва) потрапив до реанімації у важкому стані після нещасного випадку.

Джерело в реанімації Київської обласної лікарні розповіло, що лікарі роблять все можливе, проте стан політика критичний. Лікарі борються за його життя, проте жодних прогнозів не дають. Колеги Пабата відзначили, що ця подія не пов'язана з політикою, це був нещасний випадок.

Пабат з 2005 року очолює партію Громадський актив Києва та громадський рух Народна армія порятунку. У 2010 році балотувався на пост президента України.

Пабата називають одним із ймовірних претендентів на посаду голови Святошинської районної державної адміністрації після звільнення з цієї посади Сергія Рюмшина за незадовільну роботу з ліквідації наслідків негоди у столиці.
Щасливе Рівне