12.02.2013, 12:23

Гирьовики з Рівного підкорили Україну

Троє рівненських спортсменів піднялися на п'єдестал пошани у Тернополі - на Чемпіонаті України з гирьового спорту. Наші богатирі на трьох здобули чотири нагороди, дві з яких - золоті!
Рівненські гирьовики змагалися у двох вікових категоріях - серед юніорів та серед дорослих.

Найуспішнішим став виступ міцного гирьовика з Дубенщини Олексія Прохорчука. У ваговій категорії понад 90 кг 19-річний хлопець штовхнув гирі 62 рази й здобув чемпіонське "золото" серед юніорів.

Цей же результат став другим серед дорослих спортсменів, тому до юніорського "золота" Олексій одразу додав доросле "срібло".

Золото - у Олексія Прохорчука

Свій високий клас підтвердив і чемпіон світу Олексій Котвінський. Він виборов "золото" серед дорослих у ваговій категорії до 65 кг, штовхнувши гирі 57 раз.

Олексій Котвінський

Ще одну юніорську нагороду, бронзову, здобув 19-річний Юрій Чубаєвський.

- Я штовхнув гирі 54 рази, - розповідає бронзовий призер Чемпіонату України з гирьового спорту Юрій Чубаєвський. - Тяжко було, але завдяки підтримці друзів та тренера зробив таки зробив показник майстра спорту!

"Новоспечений" майстер спорту України - Юрій Чебаєвський

Окрім Юрія, норматив майстра спорту виконав й Олексій Прохорчук.

Ще один представник Рівненщини, Іван Макаренко, посів почесне четверте місце серед дорослих.

Тепер рівненські силачі готуватимуться до Кубка України, який буде розіграний всередині березня у Житомирі.