Кохання — почуття нешвидкоплинне
Батьки теж дуже любили свою єдину донечку. Її народження принесло упевненість, що щастя є, а мрії збуваються. Тому й назвали її Віталій і Надія — Вірою.
А років за десять перед тим вони навіть не були знайомі, проте вважали, що кохання, можливо, існує, але не для них.
Віталій був надто самовпевненим. Із дівчатами зустрічався, але швидко розчаровувався: та — пихата, та — вередлива, та — плаксива… Всі не такі, жодна до душі не припала. А життя на місці не стояло, вже дивися — 35 від народження… Воно, звичайно, робота є, заробіток непоганий, поруч — турботливі батьки. Дехто з друзів навіть заздрили йому. Ніби все добре, але самотньо якось, порожньо.
А Надія весь час плекала надію, що зустріне вірного, люблячого, щедрого душею й обов’язково сильного чоловіка. Мріяла почуватися за ним впевненою і захищеною. Але такий не зустрічався. А тут уже на тобі — 30.
Вечір їхнього знайомства був сердитим і холодним… Якась дебела жінка штовхнула Надію у тролейбусі, дівчина заточилася і мало не впала Віталію на груди. Він роздратовано здригнувся і назвав її незграбою. Сподівався почути у відповідь щось різке, але раптом побачив, як сердиті блакитні очі наповнилися слізьми. Дівчина низько похилила голову, а йому чомусь стало важко дихати. Вона так і вийшла на зупинці із похиленою головою. Віталій наздогнав її, почав перепрошувати, заспокоювати. Надія посміхнулася, коли почула, що він вважає себе "останнім дурнем"…
Отак і відбулося їхнє знайомство. Згодом з’ясувалося, що в них є спільна тема для розмов — розчарованість у людях. Майже кожного вечора вони зустрічалися, щоб поміркувати про швидкоплинне кохання і про те, що людям вірити не можна…
З часом почали розповідати одне одному про власні проблеми й радощі, спільно приймали рішення у різних складних ситуаціях. А коли Надія поїхала на місяць у відрядження, Віталій раптом відчув, що йому не те що жити — дихати без неї важко. У день повернення чекав дівчину на пероні з букетом, обручкою і добре відомою пропозицією…
Життя скасувало їхню теорію про швидкоплинне кохання, вони впевнилися, що це почуття — найкраще, найпотрібніше і вічне. Якщо воно прийшло, та ще взаємне, — то всі дні — свято. Найбільшу радість їм принесло народження Віруньки — маленького сонечка.
Зростає дівча, купаючися у промінчиках теплого родинного вогнища, батькам і всьому світові на втіху.
У День закоханих Вірунька прибігла зранку до Віталія і Надії з великою трояндою і дзвінким "Вітаю!" А від них отримала м’яку іграшку — зайчика, що в лапках тримав червоне сердечко.
Щастя завжди десь поруч, воно чекає на нас. Потрібно лише вірити і не розчаровуватися в житті. Бо всі негаразди — тимчасові, а кохання — основа життя — вічне. У свій час воно обов’язково приходить до кожного!

У березні на Рівненщині народилося 771 немовля

Упродовж березня 2025 року в області зареєстровано 771 новонародженого. Про це повідомили в обласному управлінні юстиції.
переглядів: 333
У Рівненській громаді знижується захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19

Захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Рівненській міській територіальній громаді демонструє тенденцію до зниження.
переглядів: 364
Рівненські нейрохірурги врятували 9-річного Макара після тяжкої ДТП

У Рівненській обласній дитячій лікарні нейрохірурги здійснили справжнє диво, врятувавши 9-річного Макара з села Шубків, який потрапив у критичному стані після того, як його збив мікроавтобус.
переглядів: 535
9 квітня Рівне проведе в останню путь захисника України Олега Переходька

Завтра, 9 квітня 2025 року, Рівне знову порине у скорботі, прощаючись зі своїм Героєм – солдатом Олегом Миколайовичем Переходьком, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів на Луганському напрямку.
переглядів: 546
Від депутата до морпіха: Василь Жабчик — про свій вибір, війну і силу

У часи, коли доля країни вирішується на полі бою, справжнє лідерство і патріотизм проявляються не лише в кабінетах чи сесійних залах, а передусім — на передовій. Василь Жабчик — депутат Рівненської районної ради, який не став чекати кращого моменту чи сховатися за мандатом.
переглядів: 743