Ми у Facebook
24.02.2013, 14:36

Як правильно рівнянам скласти весільний бюджет [+ПОРАДИ]

Думаю, ні для кого не секрет, що весілля – задоволення не з дешевих. В залежності від кількості гостей, вишуканості ресторану та професіоналізму запрошених спеціалістів його вартість може коливатися від десятків до сотень тисяч гривень.
Для того, щоб забезпечити найкраще співвідношення ціни та якості, дуже важливо приділити достатньо уваги правильному плануванню весільного бюджету.

Перш за все варто визначитися з форматом весілля. Необхідно наперед спланувати чи буде це затишна вечеря у тісному родинному колі чи пишне святкування на «півсвіту». Пам’ятайте, що основним фактором, який впливає на вартість, є кількість запрошених гостей.

При економ варіанті, тобто весіллі на максимум 30 персон, доцільно витрачати кошти на декілька якісних послуг. Наприклад, не варто економити на фотографах, адже від результату їхньої роботи залежить якими будуть спогади наречених про день одруження. Теж саме стосується музикантів. Розважатися гості все одно захочуть, а танці - найкращий вихід. Найменш затратним сценарієм одруження є неурочиста реєстрація у РАЦСі. Заощадженні кошти можна витратити на весільну подорож.

У скільки обійдеться весілля у Рівному у 2013 році?



Для тих, хто вирішив святкувати весілля «по повній програмі» важливо правильно розподілити бюджет і слідкувати за контролем витрат. Перш за все, варто відкласти на банкет. Щоб визначитися із розміром цієї статті витрат необхідно обрати ресторан, взнати скільки там коштує пригощання однієї особи, потім скласти список запрошених та помножити їх кількість на вартість меню. Окремо необхідно порахувати витрати на алкоголь. Вважається, що оптимальним варіантом є наступний розрахунок: пляшка горілки на двох гостей, пляшка вина чи шампанського на трьох гостей та по півтори-дві літри води на кожну персону.

Вибираємо дату весілля в 2013 році

Після того, як вирішите питання банкету, потурбуйтеся про хорошого фотографа та відео оператора. Ні в якому разі не можна заощаджувати на музикантах та ведучому. Від їхнього професіоналізму залежить настрій гостей та наречених.



Декорувати приміщення вам можуть запропонують у ресторані, а як ні – доведеться шукати оформлення самим. У першому випадку вартість прикрас може входити в ціну оренди закладу, в іншому – це буде рахуватися як окрема стаття витрат у вашому бюджеті. У будь-якому разі, спочатку звертайте увагу на зовнішній вигляд запропонованого оформлення. Буде прикро, якщо ваше весілля прикрашатимуть брудні і невипрасувані скатертини або чохли на стільці.

Які документи потрібні для реєстрації шлюбу

Окрема графа у бюджет виділяється на створення весільного образу наречених. Сюди вписуються витрати на плаття та костюм, аксесуари, зачіску, макіяж тощо. На сам кінець необхідно порахувати витрати на шоу-програму, кортеж та весільну поліграфію, якщо така передбачається.



Не забувайте про весільні аксесуари такі, як рушники, подушечка для обручок, стрічки та інше. Краще купувати їх поступово, щоб нічого не забути і не здивуватись сумі, у яку їх придбання може вилитись.





На правах реклами