04.03.2013, 18:15

Українська Прем'єр-ліга: успіхи й невдачі рівненських футболістів

Минулого вікенду відбулися матчі 19-го туру української футбольної Прем'єр-ліги. Серед футболістів українських команд є й уродженці Рівненщини, тому пропонуємо поглянути хто з них став найефективнішим у цьому турі.
Найбільше наших земляків виступає у складі луцької "Волині" - двоє. Це дубенчани Олег Шандрук та Віталій Приндета.

Олег став антигероєм матчу "Шахтар" - "Волинь", зрізавши м'яч у власні ворота на 11-й хвилині гри, а Віталій з'явився на полі лише на 78-й хвилині й особливої користі свої команді принести не встиг.

Автогол Олега Шандрука дивіться у відеогалереї.

У підсумку "Волинь" поступилася "Шахтарю" із рахунком 1:4.

Віталій Приндета ("Волинь")

Невдача спіткала й київський "Арсенал", за який виступає нападник з Млинівщини Володимир Гоменюк. Київський клуб поступився "Дніпру" 0:3.

Володимир вийшов на заміну на 58-й хвилині замість екс-дніпропетровця Мазілу, але допомогти клубу не зумів.

Поступилася своєму опоненту й полтавська "Ворскла", ворота якої захищає здолбунівчанин Сергій Долганський. На 34-й хвилині гри з одеським "Чорноморцем" після штрафного Рієри Сергій не зміг захистити ворота полтавчан після удару головою Матоса.

Відео пропущеного м'яча - у нашій відеогалереї

Єдиний, кому вдалося досягти позитивного результату, уродженець Кузнецовська й півзахисник львівських "Карпат" Олег Голодюк.

Олег Голодюк ("Карпати")

"Карпати" у Сімферополі перемогли місцеву "Таврію" із рахунком 2:0. Сам Олег провів на полі 70 хвилин і був досить активним. Мав Олег й нагоду забити, після прострілу Муртаза Даушвілі на 3-й хвилині пробив вище воріт.