11.03.2013, 13:47

Рівненський гирьовик - чемпіон України [+Фото]

У місті Нікополь, що на Дніпропетровщині, відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту. Свій клас на змаганнях показали й рівненські гирьовики, здобувши "золото" й "бронзу".
У чемпіонаті України серед юніорів з гирьового спорту брали участь понад десять спортсменів з Рівненщини й двоє з них повернулися додому з нагородами.

У ваговій категорії до 60 кілограм чемпіоном став дубенчанин Сергій Жура, а у тій же вазі серед дівчат бронзову медаль виборола Анастасія Бондар.У асоціації гирьового спорту області зізнаються, що чекали на вищі результати, але все ж змаганнями задоволені.- Звичайно чекали кращих результатів, але раді, що маємо медалі, - говорить президент Рівненської обласної асоціації гирьового спорту Оксана Маліновська. - Це ж юніори, у них ще все попереду. Тепер знаємо, над чим маємо працювати, які недоліки в тренуваннях були, і на що потрібно робити акцент. Будемо готувати наших переможців до Чемпіонату світу та, головне, шукати кошти, бо їздити на змагання за власні кошти - це неприпустимо... Сподіваємось, що усунемо всі недоліки і зможемо вдало виступити на світових змаганнях.

Тепер призери змагань готуються до Чемпіонату світу серед юніорів, який відбудеться у Криму, у Керчі.
Щасливе Рівне