16.03.2013, 12:06

"Рівняни читають": Тарас Комаренко планує "взятися" за "Ефект Медичі" Франса Йохансона

Продовжуємо вивчати літературні вподобання мешканців нашого міста.
Тарас Комаренко, виконавчий директор молодіжної організації «Smart People»:

- Що Ви зараз читаєте?
- Зараз читаю "Десять смертних гріхів маркетингу" Філіпа Котлера. Автор книги описує десять найтиповіших помилок, яких маркетологи припускаються у своїй роботі, наводить ознаки, що характеризують наявність певної помилки та пропонує конкретні шляхи її усунення.

- Що плануєте читати?
- Вже давно планую прочитати книгу "Ефект Медичі" Франса Йохансона - це книга номер один у світі з питань інновацій. Книга допомагає зрозуміти, як створювати нові продукти на перетині різних концепцій, дисциплін та ідей.

- Як Ви здійснюєте вибір книг, які читаєте?
- Для мене дуже важливо, щоб прочитане у книгах, можна було одразу ж використати у своїй роботі. Звертаю увагу на видавництво: якщо це видавництво Львівської бізнес-школи, "Надихаюче читання від kmbs" або ж "Манн, Іванов і Фербер", - я точно підійду до такої книги, щоб дізнатися про неї більше. Також має значення автор: якщо автор експерт зі світовим ім'ям у галузі, яка мене цікавить, то довго не задумуюсь, чи купувати цю книгу.


А що читаєте ви?

Книжковий блог OGO.ua

P.S. Хочете поділитися з нами своєю любов'ю до книг? Надсилайте три коротенькі відповіді на запитання: "Що Ви зараз читаєте? Що плануєте читати? Як Ви обираєте, що саме читати?", своє фото та інфо про себе на info@ogo.ua, uliana.tet@gmail.com. Або ж пишіть у соцмережах: http://vk.com/ogo_ua та http://www.facebook.com/OGO.ua

"Рівняни читають": архітектор освоює Іцхака Адізеса "Ідеальний керівник..."
"Рівняни читають": молода мамочка любить перечитувати класику
"Рівняни читають": головний редактор "ОГО" перечитує "Рівне: мандрівка крізь віки"
"Рівняни читають": тренер Школи публічного виступу дізнається, чи "Подсознание может все"
"Рівняни читають": дизайнер читає по три книги одночасно
Щасливе Рівне