Нардепи від Рівненщини приховують імена своїх помічників
Як повідомляє офіційний сайт ЧЕСНО, станом на 15 березня інформацію про помічників у повному чи частковому вигляді надали 92 народних обранця. Ще 19 нардепів відмовились оприлюднювати прізвища своїх офіційних помічників-консультантів.
Згідно з інформацією на сайті ЧЕСНО, лише двоє з семи народних депутатів, що представляють у Верховній раді Рівненщину, оприлюднили імена своїх помічників. Це зробили нардеп від "Батьківщини" Валентин Королюк та "УДАРівець" Віталій Чугунніков.
Натомість нардепи від "Батьківшини" Микола Кучерук та Юрій Вознюк, депутат ВО "Свобода" Олег Осуховський та двоє "регіоналів" Микола Сорока та Юрій Благодир імена своїх помічників досі не оприлюднили.
Списки народних депутатів України, які надали інформацію про своїх помічників та самі списки помічників розміщені на сайті ЧЕСНО.

Віталій Чугунніков, Валентин Королюк, народні депутати, помічник, громадський рух, Чесно
На Рівненщині громади готують тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб

У громадах Рівненської області триває інвентаризація комунального майна з метою створення фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Цей процес відбувається відповідно до оновленого законодавства, ухваленого Урядом України на тлі зростання потреб переселенців.
переглядів: 195
Маленька мешканка Тернопільщини сама дійшла в Рівненську область лісовими дорогами

На Тернопільщині вдалося щасливо завершити пошукову операцію, пов’язану зі зникненням маленької дитини.
переглядів: 233
У Рівному буде діалог без бар’єрів у ритмі танцю

У вівторок, 23 квітня, о 13:30 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбудеться унікальна зустріч, присвячена танцю та інклюзії. Спеціальним гостем заходу стане заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу та Європи з танців на візку Іван Сівак.
переглядів: 201
На Рівненській АЕС проведуть протиаварійні тренування

На Рівненській атомній електростанції 18 квітня 2025 року відбудуться планові протиаварійні тренування персоналу. У ході навчань буде відпрацьовано алгоритми дій у разі умовної радіаційної аварії.
переглядів: 235
Через смертельну аварію, у якій загинуло немовля, водій з Рівненщини постане перед судом

49-річний житель Вараша відповідатиме перед судом через ДТП, внаслідок якої загинула місячна дитина. Наразі чоловік перебуває в слідчому ізоляторі. Згідно з інкримінованою йому статтею, йому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.
переглядів: 277