04.04.2013, 19:30

"Рівняни читають": маркетолог вчиться "Редактировать дизайном""

Продовжуємо вивчати літературні вподобання мешканців нашого міста.
Павло Алексєвич, директор з маркетингу групи компаній «Автоград»:

- Що Ви зараз читаєте?
- Завжди читаю декілька книжок одночасно, берусь за книжку залежно від настрою. На днях дочитав бізнес-роман «Цель. Процесс непрерывного совершенствования», Элия Голдрат дуже гарно та доступно розкриває всю сутність бізнесу та показників роботи. Обов’язково варто прочитати всім власникам підприємств.

Також лишились останні сторінки саги «Игра престолов». Це той випадок коли екранізація не гірше за книжку. З нетерпінням чекаю перекладів нових книжок циклу.

Зараз приступив до книжки "Построение бизнеса услуг с «нуля» до доминирования на рынке", автор Константин Бакшт — цікава та практична книжка про побудову відділу продажу.

Також порціями почитую надзвичайну книжку «Редактируем дизайном» Цю книжку обов'язково читати всім, хто готує газети, журнали, буклети, брошури та іншу продукцію де подається багато тексту та ілюстрацій. Мені книжка складна для прочитання але вже з перший сторінок я використовую поради на практиці.

Коли є зайві 5-10 хвилин з телефоную читаю «Скотный двор» Оруела. Влучна сатира на події ХХ сторіччя в Росії не втратила актуальності і в наш час.

- Що плануєте читати?
- На черзі класика рекламної індустрії «Огилви о рекламе». Хоча книжка була вперше опублікована ще в 1983 році але досі вона не втратила своєї актуальності. Кожному, хто працює в рекламі її варто регулярно перечитувати.

Також планую прочитати «Реинжиниринг корпорации». Вже декілька власників бізнесів рекомендували мені її прочитати. Наразі мені дуже важлива тема системного підходу в бізнесі та ця книжка одна із основних джерел ідей постійного вдосконалення компанії.

- Як Ви обираєте, що саме читати?
- Щодо бізнес-літератури, то спершу визначаю для себе в якій галузі хотів би отримати ґрунтовніші знання. А потім запитую поради в знайомих бізнесменів чи топ-менеджерів. Тільки при такому підході ККД порад > 95% :)

Художню літературу вибираю за настроєм, бо переважно читаю її з електронних пристроїв. А там вже черга файлів на десятки років наперед.

А що читаєте ви?

Книжковий блог OGO.ua

P.S. Хочете поділитися з нами своєю любов'ю до книг? Надсилайте три коротенькі відповіді на запитання: "Що Ви зараз читаєте? Що плануєте читати? Як Ви обираєте, що саме читати?", своє фото та інфо про себе на info@ogo.ua, uliana.tet@gmail.com. Або ж пишіть у соцмережах: http://vk.com/ogo_ua та http://www.facebook.com/OGO.ua

"Рівняни читають": архітектор освоює Іцхака Адізеса "Ідеальний керівник..."
"Рівняни читають": молода мамочка любить перечитувати класику
"Рівняни читають": головний редактор "ОГО" перечитує "Рівне: мандрівка крізь віки"
"Рівняни читають": тренер Школи публічного виступу дізнається, чи "Подсознание может все"
"Рівняни читають": дизайнер читає по три книги одночасно