Володимирчанин уже 20 років і в холод, і у спеку не носить взуття
— Вся справа у людському мисленні, ставленні до життя, — пояснює володимирчанин.— Від того, наскільки позитивно мислить людина, залежить її спосіб життя, характер і, зрештою, сам стан здоров’я. А оскільки ваше здоров’я — це ваш спосіб життя, то на нього впливає багато чинників. Приміром, кожен з нас зазвичай відчуває неприємних нам людей, у яких погана енергетика. Відтак, таке спілкування здоровому самопочуттю лише шкодить. Тому потрібно не лише самим навчитись думати правильно, не заздрити іншим, а й оточити себе позитивними людьми.
Незважаючи на люту зиму й холодну весну, Михайло Пікторов і нині не полишає своїх переконань. Щодня він обтирається снігом, холодною водою, спить, не вкриваючи ноги, та звичайно ходить босим.

— Все своє взуття я роздав друзям, знайомим. Відтак, вдома не маю жодної пари черевик. Ще жодного разу, починаючи з 90-х років, я не взувався. Навіть коли піднімався на Говерлу. Щоправда, це був єдиний випадок, коли сильно позбивав ноги об каміння та коріння дерев.
Такий спосіб життя володимирчанин обрав, коли почав цікавитися нетрадиційними методиками оздоровлення, тибетською медициною. Він прочитав десятки книг, ознайомився з безліччю вчень про різні системи оздоровлення. Проте, вже маючи за плечима не лише знання, а й певну практику, вирішив відродити систему, яка вже кілька сотень років тому апробована поліським народом.
— Все, що дає нам земля, природа, дається для того, аби ми користувались. Нині ж відбувається все навпаки — люди віддаляються від багатьох природних речей. Саме тому організм різними хворобами нагадує нам про те, що ми щось робимо неправильно. Щоби бути здоровим, фізичне тіло потребує дієти, певної кількості фізичних вправ, регулярного та достатньо повноцінного сну.
За словами пана Михайла, починати загартовування й оздоровлення організму варто з очищення думок: менше думати про погане, бути доброзичливим, вміти прощати (робити це краще до заходу сонця).
Між тим, не варто забувати і про іншу, не менш важливу, складову — харчування. Їжа має бути насичена сонцем, а відтак перевагу потрібно віддавати овочам, фруктам, адже саме такі продукти найлегше перетравлюються організмом. Що ж стосується м’яса, його у раціоні має бути набагато менше.
Вже декілька років Михайло Пікторов передає свої знання дітлахам. Його учні — вихованці Дитячого козацького товариства Володимиреччини "Пагін". Разом вони не лише популяризують набуті знання, а й організовують та беруть участь у козацьких походах і таборах, фольклорних, етнографічних експедиціях.
"Рівненська газета" №14 від 4 квітня 2013 року

Вартість вищої освіти 2025: скільки коштує навчання в Рівному

Вступна кампанія в розпалі. Вищі навчальні заклади активно закликають абітурієнтів. Та, на жаль, обирають на завжди за бажанням. Серед багатьох факторів - вартість навчання. Отож, на кого в рівненських вищих навчальних закладах навчатися найдорожче та найдешевше?
переглядів: 122
У Дубні віряни просять зцілення у молитві перед чудотворним образом

У Дубні віряни моляться перед святинею: у монастирі перебуває ікона з мощами святих Кипріяна та Юстини.
переглядів: 211
У Богдашеві відбудеться безкоштовний дитячий мультиспортивний табір

10 та 11 липня на стадіоні в селі Богдашів Здолбунівської громади працюватиме мультиспортивний дитячий табір «АкТИвні». Про це повідомила Здолбунівська міська рада.
переглядів: 114
Ампфутбольна команда “Верес Мрія” здобула історичну першу перемогу

Ампфутбольна команда “Верес Мрія” з Рівного вперше в своїй історії святкує перемогу. У мінітурнірі проти команди “Титани” з Житомира рівняни здобули впевнену перемогу з рахунком 2:1.
переглядів: 199
Де рівняни можуть відпочити цього тижня

У Рівному цього тижня на мешканців і гостей міста чекає низка культурних та пізнавальних заходів для дітей і дорослих. Головними локаціями подій стали міські бібліотеки, які підготували літні програми просто неба, творчі зустрічі та корисні майстер-класи.
переглядів: 154