09.04.2013, 14:40

Людям з ізольованих через повінь сіл на Сарненщині на човнах привозять харчі [Фото+Відео]

У Сарненському районі на території Чудельської сільської ради з метою недопущення руйнування понтонного мосту через річку Случ, який сполучав села Дубняки та Зарів'я, було здійснено розведення даного моста. Сполучення до цих населених пунктів проводилося через навісний дерев'яний міст. Проте у зв'язку з підняттям рівня води в річці Случ 8 квітня відбулося затоплення моста.
Для переплавлення через річку місцевих жителів сіл Дубняки та Зарів'я був задіяний особовий склад та плавзасоби державної пожежно-рятувальної частини №14 Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, які за останні дві доби переправили понад 50 громадян, а також забезпечили доставку продуктів харчування.

Відео: Допомога людям у Сарненському районі

На ранок 9 квітня службою цивільного захисту Сарненського району й надалі проводяться роботи по переправі людей від ізольованих сіл до місць роботи.

Рівне: Неймовірно гарна повінь на Усті [+Фото]

Підтоплень житлових будинків, дворів та присадибних ділянок сіл Дубняки та Зарів'я немає.Річка Случ біля Сарн на півметра вийшла з берегів

Цілодобово контролює ситуацію начальник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Володимир Оглобля.Через затоплення доріг водою рух транспорту обмежили на Сарненщині

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Щасливе Рівне