08.04.2013, 12:13

Рівне: Неймовірно гарна повінь на Усті [+Фото]

Повінь – це не тільки небезпечно, це може бути і красивим проявом сил природи.
На Усті почалась рекордна за останні роки повінь, що і не дивно, зважаючи на дуже велику кількість снігу, що випав і за всю зиму, і особливо за останній місяць.
У межах Рівного повінь у всій красі та масштабі можна спостерігати на великій природній заплаві, що знаходиться між «Тютьковицьким» мостом та насипом з залізничною гілкою на льонокомбінат (у північній частині міста). Це досить велика низинна територія розміром не менше 1 км на 0,5 км, яка під час великої води майже повністю затоплюється.

Неймовірність згадуваної повені не стільки в її величині (були і більші), а в неймовірній природній, майже первозданній красі. А її унікальність у тому, що це все відбувається не десь у далекому і болотяному Поліссі, а в межах міста на природній заплаві річки Устя, що майже не зазнала впливу людини.


Великий розлив починається за мостом на Тютьковичі:
А закінчується біля залізничного мосту на льонокомбінат:На Рівненщині дороги затопило водоюВ Устю впадають додаткові великі струмки, яких нема влітку:Затоплені «дикі» хащі біля Усті:У воді красиво колишеться стара минулорічна трава:У цьому році верба розпустилась із запізненням:Дикі качки вже спарувались і літають виключно парами:А цей красень-селезень (крижень) залишився один:Масштаби розливу вражають:Рівненщину може затопитиВиди на мікрорайон Північний з протилежного берега Усті:

Перші квіти готові вибухнути яскравими барвами.Рівняни уже зачекались весни!

Фото від 6 та 7 квітня 2013 р.