17.04.2013, 07:30

Астрологи радять: не сидіти на місці

17 квітня 2013, середа
Місяць у знаку Рака (перша чверть, росте).
8 місячна доба.
Cимволи дня: Птах Фенікс, Метелик.
Управитель дня: Меркурій.
Поради астрологів:
День внутрішніх змін. Можна почати якусь важливу справу, зробити потужний крок у своєму житті.

Правда, щоб рухатись вперед, треба не чіплятись за минулі перемоги та досягнення, а переоцінити їх. Так, це добре, навіть дуже добре, я молодець. Але треба ще більше, ще краще, трохи інакше або зовсім інше…

Гороскоп на тиждень 15 – 21 квітня

Корисно знайти хвилинку, щоб обміркувати своє життя, згадати старі добрі часи. А ще непогано побажати собі та близьким людям: нехай всі неприємності, невдачі, сльози, сумніви та чорні думки згорять у вогні!
Взагалі-то, багатьох сьогодні тягне до вогню - не тільки метеликів.

Якщо дуже хочеться дивитися на полум’я свічки чи посидіти біля каміна чи багаття – не варто стримувати себе. Але будьте обережні, щоб не обпектися. А щоб помилуватися весняним сонцем, краще все-таки надягти захисні окуляри.

Хоч день і здається зовні пасивним, астрологи не радять сидіти на місці, щоб не притягувати невдачі й не застрягнути у замкненому колі. Рухайтесь, збирайтесь у поїздку, подорож, у ліс, на дачу, в сад-город.
Добре очищати шлунок, кишечник, шкіру та житло.
Енергетичний центр – живіт.

Господарю та господині на замітку:

Час пересаджувати кімнатні вазони та сіяти розсаду квітів для дачі

Сприятливий день для роботи з зеленими рослинами. Можна сіяти, садити, пересаджувати, пікірувати.

Особливо добре сіяти рослини, в яких найбільш важлива верхня, надземна, зелена частина – листя, стебла, плоди та квіти. Наприклад, різна рання зелень - цибуля, часник, салат, шпинат, щавель, петрушка, кріп, листова селера, коріандр.

Можна сіяти чи висаджувати розсаду у теплицях чи під плівку огірки, помідори, капусту (всі види), огірки, перець, баклажани, кабачки, гарбуз, руколу, базилік, м’яту, інші запашні трави та однорічні чи багаторічні квіти.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ
ПОСІВНОГО КАЛЕНДАРЯ 2013