17.04.2013, 14:39

Рівненських школярів вчили воювати

16 квітня у ролі солдата спробувала себе майже тисяча рівненських школярів. Під час традиційного "Дня відкритих дверей" офіцери 13 армійського корпусу провели екскурсію найцікавішими об’єктами Полку зв'язку та розвідувального батальйону.
Учні шкіл Рівного отримали можливість ознайомитися з побутом солдатів. Таку акцію міське управління освіти проводить з 13 армійським корпусом вже кілька років поспіль.


Під час екскурсії школярі ознайомились з умовами служби та побуту військових, відвідали сховища бойової техніки та посиділи за кермом самохідних бойових машин. Офіцери інструктори Полку зв’язку навчили дітей надавати першу невідкладну допомогу та збирати та розбирати зброю Пістолет Макарова, АК-74, ручний кулимет Калашникова - це основне озброєння Збройних сил України. Школярі не тільки побачили їх на власні очі, а й навіть потримати у руках та повправлялись у вмінні обслуговувати зброю.


Такі екскурсії в Полку зв’язку відбуваються регулярно. Зовсім нещодавно за ініціативою депутата міської ради Олександра Нестерука побачили солдатський побут та скуштували пайок школярі ЗОШ №20.