16.05.2013, 15:21

На Рівненщині телефонний шахрай виманив у пенсіонерки 4000 гривень

Фото www.kriminal.lv

Незважаючи на численні попередження міліції про дії телефонних аферистів, продовжуються факти шахрайства. Цього разу на гачок зловмисників потрапила 81-річна рівнянка.
Близько 16-ї години на мобільний телефон пенсіонерки зателефонував невідомий чоловік, який представився міліціонером. Зловмисник повідомив, що її онук, який працює в Києві, побився зі своїм знайомим і тому на його лікування негайно потрібно чотири тисячі гривень, аби він не писав заяви до міліції. Жінка вирішила перестрахуватись, тому попросила незнайомця передати слухавку онуку. Пенсіонерці здалося, що їй відповів саме він. Плачучи у слухавку, молодик підтвердив попередню версію. Не гаючи часу, жінка через термінал поклала чотири тисячі гривень на вказаний рахунок.

У Рівному чоловік не потрапив на гачок зловмисників, бо подзвонив до міліції

Як повідомила OGO.ua Олена Дудко із СЗГ УМВС України в Рівненській області, пенсіонерка дізналася, що її ошукали, лише коли через півгодини передзвонила на мобільний свого онука. Виявилось, що останній цілий день знаходився на роботі.

За частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.

Як рівнянам не стати жертвами інтернет-шахрайства [+ПОРАДИ]

Міліція вкотре нагадує довірливим громадянам, що заощадження легше зберегти, ніж повернути! Пам’ятайте: якщо на вам зателефонував невідомий і, представившись працівником міліції, пропонує «врегулювати» непорозуміння, що сталося з вашим родичем, знайте, що це неправда і вас хочуть ошукати. Поспілкувавшись із зловмисником, негайно переконайтеся, що з вашими родичами усе гаразд, та зателефонуйте за номером «102».
Щасливе Рівне