Ми у Facebook
13.06.2013, 11:00

На Рівненщині почастішали нещасні випадки з немовлятами

За останній час до рятувальників за телефоном 101 раз по раз звертались мешканці області з повідомленнями про нещасні випадки з маленькими дітьми. Переважно це термічні опіки та отруєння хімічними засобами.
Зокрема 11 червня, в задовільному стані з діагнозом отруєння миючим засобом «Білизна» в дитяче відділення Острозької ЦРЛ госпіталізовано однорічну дівчинку з с. Оженин цього ж району. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Рівненській області.

12 червня в травматологічне відділення Гощанської ЦРЛ госпіталізовано маленького хлопчика з с. Симонів, Гощанського району, з діагнозом термічний опік кип’ятком. У дитини обпечено 12% поверхні тіла, стан дитини задовільний.

Що може статись із дитиною, якщо залишити її саму вдома

Цього ж дня з опіками були госпіталізовані й дорослі. Зокрема 59-річна пенсіонерка з с. Городище Березнівського району ще 8 червня перекинула на себе кастрюлю з гарячою водою. У травматологічному відділенні Березнівської ЦРЛ жінці встановили діагноз: термічні опіки кип’ятком правої руки та поперекової ділянки, ІІ-ІІІ ступеня, пошкоджено до 11% поверхні тіла.

Двоє дітей на Рівненщині обпеклися окропом

А 13 червня 57-річна жителька с. Бортниця Дубенського району також перекинула на себе посуд з гарячою водою. Жінку госпіталізували у травматологічне відділення Дубенської ЦРЛ. Діагноз: термічний опік обох стегон І-ІІ ступеня (13% поверхні тіла).

ПОРАДИ: Як уберегти дитину, якщо вона залишилась сама вдома

Зважаючи на те, що останнім часом такі випадки трапляються досить часто, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області застерігає батьків, щоб вони не залишали дітей без нагляду. Адже, щоб сталося непоправне, достатньо кількох хвилин.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ