19.06.2013, 16:21

На Рівненщині 11-річний хлопчик втік з дому, щоб побачити місто

Неповнолітнього втікача працівники Рівненського міського відділу знайшли на автовокзалі. Хлопчик пішов з дому, аби порозважатися в обласному центрі. Близько восьми годин дитина без догляду батьків вешталася містом.
Історію про те, що в обласному центрі багато цікавого, 11-річному Богдану, жителю Гощанського району, розповів його товариш. Хлопчику дуже захотілося побачити Рівне. Тому суботнім ранком, нічого не сказавши рідним, він вирішив попрямувати в місто, щоб покататися на міні-автомобілях.

– Близько восьмої години вечора до нас звернувся охоронець та повідомив про те, що в приміщенні автовокзалу знаходиться неповнолітня дитина, — повідомив Руслан Мельник, начальник Рівненського міського відділу міліції. – Оформивши необхідні папери, працівники міліції відвезли дитину до притулку.

Про те, що зникла дитина, мати повідомила тільки наступного дня. Як з’ясувалося, хлопчик не вперше самовільно покидає домівку. Спершу жінка намагалася самостійно відшукати сина, але коли зрозуміла, що сама не в змозі його знайти, то пішла до міліції. Правоохоронці відразу зрозуміли, що хлопчик, який знаходиться в будинку дитини, і є сином заявниці.

Як повідомила Надія Юрчук з Рівненського МВ УМВС, маму Богдана притягнули до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чинним законодавством передбачено покарання у вигляді попередження чи штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Хлопчика повернуть рідним лише після того, як будуть перевірені умови проживання та виховання дітей у цій родині.