20.06.2013, 12:59

Рівнянин переміг на літературному конкурсі "Коронація слова"

фото mluniv.org

Лауреатом міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова" став рівненський письменник і журналіст Євген Цимбалюк.
Літератор із Млинова переміг у номінації "Пісенна лірика" з поетичною збіркою "Три сльози - три жарини". Євген Цимбалюк також отримав спеціальну відзнаку "Вибір композитора" від Анатолія Матвійчука за твір "Прощання із соловейком". 51-річний письменник, журналіст і краєзнавець, уродженець села Вовковиї на Демидівщині, є лауреатом цілої низки літературних премій. Працює у газеті "Вільне слово", редагує літературний журнал "Погорина" Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України.

Ще один рівненський письменник, Василь Басараба, який представив на розгляд журі "Коронації слова" твір "Страшний суд", став лауреатом конкурсу у номінації "Романи".

Церемонія нагородження переможців конкурсу "Коронація слова", який було започатковано ще 1999 року, відбулась 13 червня у Києві.

Рівнян уже не вперше відзначають на цьому престижному літературному конкурсі. Приміром, у 2009 році книга уродженця Рівного Максима Кідрука "Мексиканські хроніки" виборола на "Коронації слова" друге місце. А у 2011-му лауреатом конкурсу став електромонтер з "АЕС Рівнеобленерго" Віталій Райнюк - його відзначили в номінації "Кіносценарії".


Письменник Макс Кідрук: "У душі я рівнянин"


Рівнянин вдень ремонтує лічильники, а ввечері пише кіносценарії
Щасливе Рівне