04.07.2013, 12:07

Рівненську міську лікарню спонсори відремонтували на мільйон гривень [+Фото]

У середу, 3 липня, після планового ремонту урочисто відкрили відділення ургентної хірургії в центральній міській лікарні. На ремонт було витрачено 1 млн 220 тисяч гривень спонсорських коштів.
Саме таку суму назвав головний лікар Рівненської центральної міської лікарні Євген Кучерук, наголосивши, що цей капітальний ремонт здійснився тільки завдяки підтримці місцевих меценатів.- Тепер у кожній палаті знаходяться нові меблі, ліжка, кондиціонери, бактерицидні лампи, які слідкують за мікрофлорою пацієнта. Бактерицидні лампи дуже дорогі. Вони дозволяють слідкувати за повітрям та тримати в оптимальному стані рівень мікрофлори в палаті. Усі палати облаштовані французькими ліжками. Загалом така обстановка в палаті допоможе значно полегшити процес видужування пацієнта та спростити роботу працівникам лікарні. Ми вже встигли провести 46 операцій в оновленому відділенні і більше того, в планах нашої лікарні зробити ремонт ще у чотирьох відділеннях, - розповідає Євген Кучерук.
Ремонт тривав півтора року. Портал OGO.ua дізнався, що в загальному були задіяні 21 спонсор, серед них - ПРАТ «Рівнеазот», ТЦ «Світ кераміки» та ТзОВ "Локе".

Побував на відкритті оновленого відділення і міський голова Рівного Володимир Хомко.

Таємниця будівництва в центрі Рівного [Розслідування]

За словами Володимира Хомка, Рівненська міська лікарня нині нічим не гірша за закордонні клініки.

Ті самі надзвичайно дорогі бактерицидні лампи
Ті самі надзвичайно дорогі бактерицидні лампи
- Мені хочеться, щоб усі відділення були такими, як оновлене відділення ургентної хірургії. При тому мізерному державному фінансуванні, тут все на високому рівні. Звісно, хотілося б, щоб було пряме фінансування. Не треба через Київ. Хай кошти йдуть напряму в лікарню. Треба просто поміняти систему. Нехай громадськість контролює цей процес. Після відкриття сміттєпереробного заводу це вже друга приємна подія за такий короткий час. У найближчі роки ми зробимо усі відділення такі ми ж, як ці. Наступним плануємо зробити утеплення і фасади будинків, щоб і зовні було гарно, а не тільки всередині. В недалекому майбутньому відремонтуємо чотири відділення, які перебувають без капітального ремонту, - наголосив Володимир Хомко.

Андрій Жилінський розповідає про ехонавігаційну систему
Андрій Жилінський розповідає про ехонавігаційну систему


Найголовнішою інновацією для відділення, за словами провідного хірурга відділення ургентної хірургії Рівненської центральної міської лікарні Андрія Жилінського, є придбання ехонавігаційної системи для проведення операції. Лікар пояснив, що ця система дуже корисна, оскільки всі операції проводяться за допомогою проколу, що дозволяє проводити оперативне втручання під місцевою анестезією та полегшити одужання пацієнта.
Щасливе Рівне