Керуємо... снами
Науковці давно встановили: коли ми спимо, сон має різні стадії, пов'язані з частотою хвиль головного мозку. Усвідомлені сновидіння, про які ми ведемо мову, приходять під час фази так званого швидкого сну. Вона займає приблизно 20-25 відсотків від усього часу сну. Тоді наші очі швидко рухаються, а рухи ці пов'язані з тим, куди ми дивимось уві сні.
Швидкий сон починається приблизно через півтори години після засипання. Якщо ми спимо рекомендовані вісім годин, фаза ця наступає від 3 до 5 разів.
Ось кілька порад тим, хто хоче спробувати освоїти практику усвідомлених сновидінь.
Магія молодого Місяця: прикмети, сни та замовляння
1. Пригадайте свої сни
Насправді це не так легко, як здається. Між тим, усвідомити свої сни - це перш за все пригадати їхній зміст і виявити, чи є такі теми, які постійно або періодично повторюються.
2. Заведіть щоденник снів
Зошит або блокнот з ручкою поряд із ліжком - і справу зроблено: головне - це записати зміст сну відразу після пробудження, поки він свіжий у вашій пам'яті.
3. Згадайте якомога більше деталей
Що відбулось уві сні, де це відбувалось, як ви себе відчували, кольоровим чи чорно-білим було сновидіння, які звуки супроводжували подію - все це варто занотувати.
4. Проаналізуйте записи
Це варто робити після двох-трьох тижнів спостережень. Що саме повторюється: люди, події, місця? Отримана інформація може стати вам у пригоді для подальшого аналізу.
5. Перевірте сон на реальність
Порада може здатись на перший погляд дивною, але фахівці радять справді перевірите, чи впите ви тоді, коли стикаєтесь з ознакою сну. Це, пише infoniac.ru, допоможе легше увійти в стан усвідомленого сновидіння.
Страждаєте від хропіння — вихід є!
Як це зробити? Спробуйте, приміром, подивитись на годинник із циферблатом, відвернутись і подивитися знову. Якщо ви спите, вашому мозку буде складно це зробити. Отож, якщо, коли ви подивились на циферблат удруге, час суттєво відрізняється - ви насправді спите!
Для початку перевірку на реальність можна спробувати проводити удень - періодично запитуючи себе: "Чи не знаходжуся я уві сні?" З плином часу, як запевняють автори методики, ви зможете це робити і вночі.
Хропіння передається від батьків дітям
Засновник Інституту усвідомлених сновидінь Стівен Лаберж розповів про техніку, яка складається з таких чотирьох кроків:
1. Наведіть будильник, який розбудить вас через 4, 5, 6 або 7,5 годин після того, як ви заснули.
2. Коли будильник вас розбудить, спробуйте якомога детальніше пригадати свій сон.
3. Повернувшись у ліжко, уявіть, що ви знаходитесь у колишньому сні, й повторюйте про себе: "Я усвідомлюю, що бачу сон".
4. Повторюйте це, допоки не заснете.
Приємних і цікавих вам сновидінь - та корисних відкриттів уві сні!
усвідомлені сновидіння, сновидіння, сон на роботі, сонник, сон
Лінивий сніданок: готуємо лаваш із сюрпризом за 15 хвилин
Максимально простий рецепт сніданку на випадок, якщо ви поспішаєте. 10 хвилин і смачна страва готова.
переглядів: 69
Емоційна неділя: астропрогноз для всіх знаків Зодіаку
Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 9 лютого.
переглядів: 84
9 лютого: яке сьогодні свято та хто відзначає день ангела?
Сьогодні за новим церковним календарем православні згадують мученика Никифора Антіохійського, преподобного Панкратія, затворника Києво-Печерського, а також обрітення мощів святителя Інокентія.
переглядів: 111
Встиг побувати у найгарячіших точках фронту: історія Захисника України
Йому 27 років. Микола на позивний «Масон» у листопаді 2022 року отримав повістку й був мобілізований до лав ЗСУ. За цей час встиг побувати у найгарячіших точках фронту, де бойові дії не вщухають ні на мить.
переглядів: 309
Коли почнеться Великий піст у 2025 році
Великий піст - один із важливих постів для православних християн, адже він передує Великодню.
переглядів: 498