Подати
оголошення

23.07.2013, 12:42

Вулицю за шість мільйонів відкрили у Рівному

Нарешті завершеним ремонтом вулиці Євгена Коновальця похизувався сьогодні, 23 липня, міський голова Рівного Володимир Хомко.
- Ця вулиця відрізняється тим, що тут все зробили по вищому розряду: газони, тротуари, знаки, опори — все так, як пише книжка, - хвалиться мер Володимир Хомко.

БІЛЬШЕ ФОТО У ФОТОГАЛЕРЕЇ

Цей ремонт мали закінчити іще минулого року. Проте, переконує мер, на заваді стала навіть не погода, а казначейство, яке заморозило проплати.

Як у Рівному розчищати дороги – порада експерта

- Потім почалася зима... Але казначейство так і не розморозило проплати. Минулого року у нас пропало 14 мільйонів, - нарікає міський голова. - У цьому винен Кабінет Міністрів, який фактично заліз нам у кишеню і забрав наші гроші. І наші, і луцькі, і житомирські.Відповідали за проведення ремонтних робіт ПрАТ “Рівнеавтошляхбуд”, хоча й працювали із багатьма іншими підприємствами на субпідряді. Адже в ході ремонту не лише розширили вулицю, а й замінили теплотрасу, замінили освітлення та огорожу.

У Рівному в дорогу "вкатують" майже мільйон гривень

Усі роботи на вулиці Коновальця обійшлися у 6 мільйонів гривень. Як пояснює мер, так багато грошей пішло не лише через розширення дороги.

БІЛЬШЕ ФОТО У ФОТОГАЛЕРЕЇ

- Тут була проблема пустити великий транспорт, адже був дуже крутий підйом, а ДАІ має до цього свої вимоги. Тому засипали і робили схил більш похилим. Це зайняло багато грошей і часу.