23.07.2013, 15:17

У Хрінниках на Рівненщині втопився дайвер з Луцька

Для 52-річного Володимира із Луцька вікенд біля Демидівки закінчився трагічно. Хотів піймати до вечері свіжої риби, та цього разу із води не повернувся.
Чоловік, який є власником дачної ділянки на березі Хрінницького водосховища у селі Товпижин, понад 15 років займається дайвінгом. А тому й вирішив провести кінець тижня із сім’єю біля водойми.

Ввечері 20 липня, одягнувши професійне спорядження та взявши підводну рибальську рушницю, Володимир вирушив на риболовлю.

На Рівненщині у річці знайшли тіло невідомого чоловіка

Співмешканка Руслана залишилась із двома малолітніми дітьми біля їх будиночка, та все ж періодично наглядала за чоловіком. Коли за кілька годин його все ще не було вдома, то подумала, що він міг із кимось зустрітись. Та зранку наступного дня жінка уже забила на сполох, повідомила OGO.ua Олеся Бондарець із Млинівського РВ (із обслуговування Демидівського та Млинівського районів) УМВС України в Рівненській області.

Про зникнення чоловіка повідомили до Млинівського РВ УМВС. На пошуки «колеги» кинулись усі знайомі дайвери та дістали його майже через дві доби.

На Рівненщині за добу сталося три нещасні випадки

— Тіло потонулого чоловіка доставили в морг Млинівської центральної районної лікарні для встановлення причини смерті. За даним фактом розпочали досудове розслідування, — прокоментував ситуацію у справі начальник Млинівського РВ Валерій Романчук.

Щасливе Рівне