24.07.2013, 16:00

Виставку випускників фотошколи Харвата відкрили у Рівному

17 молодих людей вирішили доторкнутися до незбагненного раніше та, як здавалося, далекого світу фотомистецтва. Школа фотографії Олександра Харвата “У фарватері істин” допомогла їм у цьому. 24 липня вони презентували свою першу виставку у ТЦ “Злата Плаза”.
Зробити якісну фотографію не так просто, адже це не безглузде натискання клавіш, а осмислений підбір ракурсів. А після зйомки ще важливіше - обробка вже напрацьованого матеріалу.

Навчитися не лише фотографувати події, а й відкривати усю їх глибину навчають у фотошколі "У харватері істин". Навчання триває місяць, протягом якого учні відвідують 10 занять. Спочатку теоретичні навички, а далі - практичне завдання додому - принести кілька знімків на вказану тематику.

- На заняттях ми обговорювали зроблені нами фото, Олександр Харват давав нам поради. Не з критикою чи насмішками, а з турботою та дружніми порадами, - ділиться враженнями випускниця Аліна Михалевич.Учнів навчали шукти цікаіві ракурси та ловити такі моменти, які на перший погляд є не зовсім цікавими.

БІЛЬШЕ ФОТО - У ФОТОГАЛЕРЕЇ

- Раніше я боялася фотоапаратів, бо в них є так багато незрозумілих кнопочок та функцій. Але для того, щоб це змінити, я вирішила навчитися фотографувати і записалася у школу фотографії Олександра Харвата, - розповідає випускниця Вікторія Мартин. - Заняття проходили у дружньому колі, зрозумілою мовою, щоб кожен зміг відкрити в собі задатки фотографа.Деякі випускники захопилися фотогрфуванням нещодавно, інші ж завдяки Олександру Харвату здійснили свою давню мрію.

БІЛЬШЕ ФОТО - У ФОТОГАЛЕРЕЇ

- Я хотіла фотографувати ще зі школи, але все ніяк не випадало можливості: заміжжя, робота...Через соцмережі дізналася про заняття у школі фотографії і вирішила, що треба надолужити втрачене, - розповідає випускниця Аліна Яріш. - Я переконалася, що ця людина має великий досвід і дійсно може багато чого навчити. Тепер планую займатися фотографією професійно, принаймні мені б цього дуже хотілося.Олександр Харват привітав усіх випускників з їхньою першою персональною виставкою та побажав не зупинятися на досягнутому, а розвиватися і йти далі.- Це важлива подія, адже показати свої світлини всьому місту - це не викласти їх у соцмережах. Їх побачите не лише ви, а й усі рівняни.

БІЛЬШЕ ФОТО - У ФОТОГАЛЕРЕЇ

Виставка робіт випускників школи фотографії Олександра Харвата буде тривати з 24 липня до 20 серпня у ТЦ "Злата Плаза" на 2 поверсі.
Щасливе Рівне